kertokaapas minkälainen on paras suihinotto..
miehet kertokaa
maisah
53054
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos nainen nauttii suihinotosta itse ja haluaa että miehellä on kivaa, hän ottaa suihin niin, että se tuntuu hyvältä. Ei siinä sen kummempaa.
osa naisista ei nauti miehen munan imemisestä puhumattakaan sperman nielemisestä tai edes päälleen haluamisesta. Se on varmaan joku syy siihen ettei naiset ns "osaa" tehdä sitä. Totuus lienee, että naiset osaisivat jos nauttisivat siit. Näin ollen, voiko mies nauttia sellaisesta toiminnasta jonka nainen tekee hänelle vain ns. miellyttääkseen miestä. En usko että nauttii, tai sitten mies on tullut todella kaltoin kohdelluksi jossain vaiheessa elämäänsä (lapsena).
Voin kertoa mikä mulle hyvältä tuntuu ja uskon että varmaan suurin osa miehistä nauttii samoista asioista.
Kaikkein tärkein asia on se että oot valmis käyttämään aikaa siihen että saat miehesi laukeamaan. Tärkeämpää kuin laukeaminen on se tie siihen laukeamiseen. Jos loppuun asti aiot miehes hoidella ;). Mikään ei oikeastaan ole tympeämpää kuin se että nainen ottaa suikkiin ja mies saa siitä ilosta nauttia kokonaiset puoliminuuttia. Henkilökohtaisesti ei ole kaikkein merkittävämpiä asioita saako mies laueta suuhun vai naamalle vai kenties rinnoille. Tärkeintä on ettei lopeta heti kun mieheltä lentää sillä siitä jää tosi paska maku suuhun.
Että saisi käydä sängylle selin makaamaan ja nainen hoitelisi hommat. Jos osaat tanssia miehellesi niin se varmasti saa hänet kiimaseksi kun rippaat vaikka musiikin tahdissa. Suukottele vartaloa joka puolelta äläkä käy suoraan kiinni kalun imemiseen. Hiero miehesi reisiä ja kiusoittele miestäsi. Miehet tykkäävät katsella(en usko että kovin ontaa poikkeusta löytyy) joten heitä vaatteet pois ja anna miehen ihailla kroppaasi. Anna hänen puristella rintojasi samalla kun suutelet häntä ja imet hänen korvalehteään.
Sitten kun pääset sinne alakertaan niin suukottele ensin reisiä ja kalun vartta. Tosi kiihoittava tunne on kun nainen antaa lämpimän ja märän suudelman pallien alapuolella olevaan välilihaan. Pallit voi ottaa hellästi suuhun ja se tuntuu todella hyvältä. Mutta älä näyki palleja. Märkä lämmin ja kevyt imutus tuntuu huipulta.
Kalua voi ensin nuolla tyvestä kärkeen päin ja suudella. Sen jälkeen kevyesti alat ottamaan syvemmälle. Itse en koe sitä imemisen tekniikkaa niin tärkeäksi(tosin vertailukohtia naisissa ei ole) tärkeintä on se ettet käytä hampaita ettei miehestäsi tunnu epämiellyttävältä. Ja toinen tärkeä asia että annat miehesi nauttia ja annat aikaa nautinnolle.
Kannattaa välillä vaihdella tyyliä. Voit imuttaa kalua koko mitalta ja välillä imeskellä pelkästään terskaa. Herkinpiä kohtia on terskan reuna jota voi kielellä kosketella. Välillä voit runkata kalua kädelläsi ja vaikka katsella miehesi nautintoa.
Sitten kun miehesi alkaa olemaan lähellä laukeamista kannattaa jatkaa samalla tavalla loppuun asti ja kiihdyttää tahtia. Vaikka miehesi olisi nopeasti valmis laukeamaan se ei välttämättä takaa parasta nautintoa. Voit välillä lopettaa ja härnätä miestäsi.
Jos et halua ottaa lastia suuhun, toinen hyvä tapa on runkata lastit vaikka rinnoille. Se on kivan näköistä ja tuntuu todella hyvälle.
Voih kunpa munki tyttö olis valmis tekemään jotain pelkästään sen takia että haluais miehensä tyydyttää :/
kiitos tästä, ehkäpä tuo valaisi hiukan asiaa!!
ja sitten koittamaan!:P
iloisesti yllättävä. et viitteitä on ilmapiirissä, mut kipinä on puuttunut ja ei kehtaakaan sanoa et miten ois.
nainen tekeekin aloitteen.
varmitimen vapauttamisen ,eli tarkistus et mies ok ja valmis. ni kouraote kalusta. et ei mitään tyttömäistä hiplausta vaan varma ote ja mieluiten heti aluksi rauhallisia isoja, syviä ja reilunkaupan haukkauksia et mies tietää et tää nainen ei pelkää,ei tarvi neuvoja,ei pakene paikalta,ei kadu aloitettaan, vaan mies voi nollata itsensä, eikä mieheltä odoteta mitään apuja. eli nainen on ennekin hommat hoitanu, useissakin olosuhteissa ja joku pikku mutkakin matkassa olisi vain hidaste.
tervehdyksen jälkeen nainen voi hempeillä ja leikitellä.
itse en pidä mistään rajusta käsittelystä.
itse katselisin mielelläni kun nainen nielee kalun, tuskailee,taistelee itsensä ja luonnon kanssa, lopulta voittaa taistelun ja on rankka muija ja tekis mitä vaikka mitä muutakin.
nainen rakastaa koko touhua ja tekee sitä siksi et se on kivaa ja toiseksi et on kiva tehdä kivaa toiselle
hyvä suihinotto on siisti ja siitä ei jää tahroja vaan muija imuroi kalua ja sperma on lahja naiselle ja nainen haluaa oikeasti niellä sperman, omaksi ilokseen ja vaikka toisenkin varvin.
lopuksi nainen nuolee kalun puhtaaksi, venaa hetken ja jäähdyttelee miestä ja hoivaa. ja lopuksi nostaa housut ja napittaakin, aivan kuin oli avannutkin.