Ei ole päivää ei yötä etten ajattelisi sinua. Tiedän, että päätös oli minun ja lähdit kauas mutta kaikki on vain niin meitä vastaan.Jos vielä tulet Suomeen ja tapaamme niin unohdan kaikki esteet.Minä olen sinun nyt ja aina!
Ikävä,niin Ikävä
Sinua S
91641
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sen maan alkukirjain mihin lähdin?
-Oikea vastaus niin tuut varmasti vielä tapaamaan olit oikea henkilö tai et.
Sua J...
naista...
naista
kaipaa naista, vaan miestä:) Olishan se kyllä kieltämättä kiva kaivata välillä naistakin;) Ehkä tämä eläminen olis helpompaa:) Tai sitten ei...How knows????
Joka tapauksessa täällä nainen kaipaa miestä, joka alkaa J.llä:)Samoin sanoin eli ei päivää eikä yötä, etten sua ajttelis.. On tää elämä siinä mielesä perseestä, että ollaan niin kaukana toisista, mutta uskon kohtaloon ja siihen, että me vielä nähään ja Rakkaus ei katoa:)Toivottavasti...Ainakin toivon niin..Kohtalon tietä mä kuljen...:)
Kirjoitain täältä kaukaa kaipaamalleni J...miehelle:)
Mutta alkuperäiselle kirjoittajalle vielä viestiä..Ketä kaipaat? naista vai miestä? Mä kaipaan täällä J. alkavaa miestä(joita on miljoona:() Mutta kuitenkin, on kiva lukea siinä mielessä, etten ole ainut täsä maailmasa joka ikävöi toista kaukana Suomesta...On se nainen tai mies:)Jotain hyvääkin kuiteski:)
kerran kirjoitin..
En ole päässyt linjoille.Kaipailen S alkuista miestä maassa S.En ootellut sen kummemmin vastauksia vaan tuli purettua välillä vaan suurta ikäväänsä kun ei voi kelleen edes kertoa kuinka ikävä voi olla.Laulu "Niin paljon sanomatta jää" kuvastaa kaikkea mitä tunnen häntä kohtaan.Vaan en liene ainoa joka ei koskaan saa sitä jota todella rakastaa ja siihen täytyy vain tyytyä.Aurinkoisia ja ihania kevätpäiviä kaikille.