Tiktak on ihQja

Boiwonder

Ne on kauniita ja niillä on upeatvartalot.

4

442

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tiktak-fani

      Milläs lailla kauneus ja upea vartalo liittyy Tiktakin musiikkiin? :D Luulen kuitenkin, että protestoisit, jos sinulta menisi kuulo ja saisit vain katsella bändiä!

      • Asko Kellonen

        Kuka muka KUUNTELEE Tik-takia oikeesti?? Tiktakia kuunnellaan silmillä :)


      • Jone Ruuhkatukka
        Asko Kellonen kirjoitti:

        Kuka muka KUUNTELEE Tik-takia oikeesti?? Tiktakia kuunnellaan silmillä :)

        Näyttää siltä, että kyllä Tik Takkia joku kuuntelee, kun levyt menee aika hyvin kaupaksi. Ulkoiset avut on näissäkin hommissa aina eduksi, mutta jos musiikkia pelkästään kuunnellaan, niin se on ihan sama minkä näköinen porukka sitä vääntää, kunhan se vaan kuulostaa hyvältä!!


      • Tiktak-fani
        Asko Kellonen kirjoitti:

        Kuka muka KUUNTELEE Tik-takia oikeesti?? Tiktakia kuunnellaan silmillä :)

        ...käydä jossain fysioterapiassa tai sellaisessa paikassa, jossa selitettäisiin miehelle tyhjentävästi, mikä ero on kellon rukkaamisen ja kellon RUNKKAAMISEN välillä! Musiikkia kuunnellessa olisi varsinkin Kellosen koettaa pidellä handut kaukana haarojen välistä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      72
      4968
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3535
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      40
      3386
    4. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      50
      2913
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2738
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      2199
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      24
      2081
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      199
      1980
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      404
      1605
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1498
    Aihe