sain palautetta onnilainasta samana päivänä 3 eri osoitteesta: [email protected] ja [email protected] kolmella O-kirjaimella ja viimeisenä oikeasta... eka viesti kehui ja hyväksyi kaiken toinen viesti pahoitteli käsittlyn kestoa..ja kolmas oli ihan eri mieltä kuin eka ja kaikissa lähettäjänä oli onnilaina... kuulostaa huijaukselta... hakemuksen lähetin 2 päivää sitten oikein oli ja vastausta ei ole VIELÄKÄÄN tullut.. ja se vosu vaan naureskelee siellä tiskin takana..kait sitä kun taas ne sai kusetettua tekstari rahat ihmiseltä..hlevatto soikoon..mä soitan seuraavaksi POLIISILLE!
ONNILAINA HUIJAA!
kokenut huijauksen
31712
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
mutta olisit valmis maksamaan 20 tai 40e korkoa parista viikosta
Mitäköhän luulet, tuliskoha kalliimmaks pitää sitä vosua siellä puhelimeen vastaamassa jos ottaa rahat vaan jostain tekstareista? Vitun pässi!
sää vitun naureskelija olet itrse yksi saatanan apina! älä kiusaa tuota miekkosta... jos hänellä ei mene lujaa, niin vittuako siinä suutas soitat.