Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten

jos joutuisitte yllättäen suihkuun tai kylpyyn ykköset päällä? kokemuksia?
4908
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Luulen että ne yköset olisi vedettävä pois päältä :D heh.

Äänestä

mitä tarkoitat ykköset päällä? Mä tykkään käydä suihkussa muutenkin vaatteet päällä ja kyllä siihen touhuun ykköset on todella tiukat farkut, farkkutakki ja kumisaappaat.

Yllätten jos joutuisin niin aina parempi, vaatetuksella ei ole väliä. ;)

Äänestä

tässätapauksessa ykköshätää? Eli jos joutuisin ns. kultasuihkuun? Olishan se kokemus tietysti sekin...

Äänestä

hienoja vaatteita, minut on kerran pudotettu veteen juhla-asu päällä .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suhtautuisitte kirjoitti:

jos joutuisitte yllättäen suihkuun tai kylpyyn ykköset päällä? kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu