Kysymys kaikille jotka tietävät rangesta.

Millä "monsterilla" kannattaa kehittää rangee jos range on 40?


Kiitos, jo etu käteen vastanneille. :)


P.S: Vastatkaa mahdollisimman nopeasti. :)

Kiitos!
5307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mee lesser demoneille tai varrocin guardeneille sinne linna ylä kertaa. ja ota short bow saa nopeemmi

Äänestä

jos olet free pelaaja kehitä hil gianteilal ja ota bonet ja hautaa jos olet memberi niin mene rockcrabeille

Äänestä
  • Kiitos vastauksistanne. En mene lesser demoneille, koska minä käytän bronze arroweja.

    Äänestä

mee mosseille

Äänestä
  • hmmm

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Killtill2 kirjoitti:

Millä "monsterilla" kannattaa kehittää rangee jos range on 40?


Kiitos, jo etu käteen vastanneille. :)


P.S: Vastatkaa mahdollisimman nopeasti. :)

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu