Iltalehti kolumni

Taitaa olla iltalehden kolumnisti hiukan katkera.

http://www.iltalehti.fi/kolumnistit/200703195880404_ko.shtml
3274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vituttaa ja raskaasti;-)

Äänestä
  • ilmeisesti sossujen oma lehti.Luulempa että lehden myynti romahtaa ja siitä voi syyttää vain ja ainoastaa toimittajaa.

    Äänestä

kolumnisti oikein on vieraillut???

Tv-haasttatelijat olivat varmaan kuvanneet ihan muuta tilaisuutta sillä en nyt moisia ilmiöitä kuvista havainnut...

piikkiq

ps. sosialismi on rikos ihmiskuntaa vastaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katkeriako kirjoitti:

Taitaa olla iltalehden kolumnisti hiukan katkera.

http://www.iltalehti.fi/kolumnistit/200703195880404_ko.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu