Onko muillakin sama ongelma?!!! Kun yritän avata monsterdicohellia, se ei toimi, siihen tulee teksti: "Tulossa pian". Käykö teillä muillakin niin, vai onko mun koneessa joku vika? Että, onko monsteridiscohellille tulossa jotain jatkoa, vai miksi se ei avaudu????
Käykö muillakin niin??
t. Lady Awa
HÄLYTYS HÄLYTYS!!!!!!!
6
566
Vastaukset
- Miss Madness
Siis sehän ei oo toiminut vähään aikaan! Siitä on tulossa "pian" se uusi versio 3.0. Tiedä sitten koska tulee...
- Lady Awa
Juu, on se ollut jo kauan niin, ja olin yhessä vaiheessa kuullutkin, että tulee jatkoa, mutta en aatellut, että se pitää sulkea kokonaan.
t. Lady Awa - Sweet Killingmachine
Lady Awa kirjoitti:
Juu, on se ollut jo kauan niin, ja olin yhessä vaiheessa kuullutkin, että tulee jatkoa, mutta en aatellut, että se pitää sulkea kokonaan.
t. Lady AwaNiin, MDH.comille on tulossa se 3.0. versio ja siksi sinne ei nyt pitkään aikaan ole päässyt, enkä kyllä tiedä, että milloin pääsekään. Siksi tuo "Tulossa pian"-teksti on vähän inhottava. Odotan suurtakin muutosta ja odotukset on ns. korkealla, koska pitkään aikaan mitään ei ole tapahtunut! ;D
- Lady Awa
Sweet Killingmachine kirjoitti:
Niin, MDH.comille on tulossa se 3.0. versio ja siksi sinne ei nyt pitkään aikaan ole päässyt, enkä kyllä tiedä, että milloin pääsekään. Siksi tuo "Tulossa pian"-teksti on vähän inhottava. Odotan suurtakin muutosta ja odotukset on ns. korkealla, koska pitkään aikaan mitään ei ole tapahtunut! ;D
Juu, niin minäkin odotan innolla, milloin pääsee taas surfailemaan virallisilla Lordi-sivuilla. Ja muutes sulla on hieno nimimerkki, ja Pet The Destroyer on hieno biisi!
t. Lady Awa - ei ole virallinen
Lady Awa kirjoitti:
Juu, niin minäkin odotan innolla, milloin pääsee taas surfailemaan virallisilla Lordi-sivuilla. Ja muutes sulla on hieno nimimerkki, ja Pet The Destroyer on hieno biisi!
t. Lady AwaLordi-sivusto, vaan on fanin ylläpitämä.
- Sweet Killingmachine
ei ole virallinen kirjoitti:
Lordi-sivusto, vaan on fanin ylläpitämä.
Hyvä kun pidät nimimerkistäni, Lady Awa.
Niin, MonsterDiscoHell on siis virallinen
Lordi-fanisivusto, ei virallinen Lordi-sivu.
Eli sinänsä molemmat oli vähän väärässä. ;D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283436- 973206
- 763034
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim793001"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m532901Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862678- 352490
- 572351
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432225- 882002