Kertokaa RaTSaSTaMiSeSTa!!!

tietämätön_

Hei!
Elikkäs olen tapaillut useamman kuukauden yhtä ihanaa miestä ja seksiäkin on tultu harrastettua.Mies on useasti kysynytkin että voisinki ratsastaa tai haluasinko,mutta olen kieltäytynyt kohteliaasti koska en uskalla. Mutta voisihan sitä ehkä joskus kokeilla.Nyt kaipaisinkin siis vinkkejä,että miten? Siis pelkään että nolaan itseni,miten pitäisi liikkua jne.Kertokaa mitä vain mitä ratsastamisesta tulee mieleen ja miten sitä voisi toteuttaa jotta mies nauttisi?

8

10437

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jokuukko

      Et sä nyt kovin helpol pysty mitenkään itteäs nolaamaan. Se on aika helppoo :) Liikkuu sä voit ihan miten haluut. Tyylei on tuhansii. Mä tykkään siit et tekee pitkii sisään-ulos-vetoi. Naiset taas usein ite tykkää tehdä lyhyit liikkeit, ku eka löytää kullin päällä SEN oikean kohdan, tiedät kyllä... ;)
      Mut kandee sit aloittaa ihan rauhallisesti ja tutkiskella et miten ylös voit nousta niin ettei meihen rapala ui pois poukamasta. Koska jos hirvees kiimas nouset vauhdilla liian ylös niin et vehje tulee ulos mut ei alas tulles osukaan ihan reikään niin sit se vehje taittuu :( Ja se ei kyllä oo mukavaa. Mut ei siin pääl niin hirveet vauhtii tarvii hyppii. Rauhallisestikin ehtii perille... ;)

    • Voit kokeilla ihan rauhassa ratsastusta,vaikka asetut miehen kalun päälle jalat sivulla polvilleen ja alat keinutella siinä kalun päällä edestakaisin hitaasti,tuntuu sinustakin ihanalle.
      Voit myös kääntää pakarasi mieheenpäin ja istua kalun pöäälle,jolloin mies voi nähdä kun nostaessasi itseäsi kalu työntyy sisääsi makeesti,kiihottaa ja mies voi hieroa pakaroitasi samalla.Ratsastus tuntuu hyvälle,usko vaan!Kokeileppa!

    • silleee

      Kapuat ensin pukille, sitten pyydät miesta laittamaan polvia hieman koukkuun ettei sun tartte nojata taaksepäin, tälleen mies voi samalla hieroa rintojasi kun liikut rauhallisesti kuin ratsastaisit, ei mitään trampoliinihyppelyä.

    • ???

      Mitäpä sitten, jos vaikka nolaisitkin itsesi?

      • KIEKKOSUUSSAJAPILLUSSSAA

        HAHAEHEAT ! ! KUULOSTAT IHAN HELEVTIN TYPERÄLE KU TOLLASTA PASKAA TÄÄLÄ KYSYT !!(== KYSY MUTSILTAS LUTKA.


    • Kokemusta on

      Hanki käyttössi hevonen. Ratsasta sillä vittu märäksi. Nussi miehesi kanssa kun menet kotiin. Päälläkin voit olla.

      • silleee

        sit otat k''''''in suukkuu . oh jeah huora


    • tosimies82

      olen mielestäni kohdannut useanlaista ratsastusta.

      1. ovat sellaiset ratsastajat jotka vain pomppivat kalun päällä miten sattuvat ja sekin toimii.

      2. ovat sellasia jotkapomppivat kalun päällä hallitusti. sekin toimii

      3.ratsastusta oikeasti harrastaneet.

      tyylillä ei ole väliä kaikki toimii mut kyl sen huomaa kun heppatytön alla on, luultavasti joku tykkää joku ei.

      kouluratsastus tuntuu tällaiselta

      nainen tulee rohkeasti päälle ja istuu aika kevyesti ja omaa vahvat, sitkeät reidet.
      kalu uppoo sisään ja meno alkaa.

      ensimetreillä ennenkuin on edes päästy pilttuusta ulos voi havaita ryhdin naisella. selkä on suora ja hartiat taaksepäin vedettynä.
      nainen tekee sen ylväästi.

      nainen istuu noin puolella painolla päällä. ja liike alkaa kun nainen hieman nojaa eteenpäin ja työntää peppua hieman taakse, niin et klitta sutasee. kumarrus eteen ojentautuu ryhdiksi ylös ja pimppa liukuu mun hävyllä hieman eteen ja nousee ylös. kohottautuminen on aika maltillinen ja rauhallinen ja matala. ja aika yllätäen suunta muuttuukin alas. pimppa tömähtää hyvin kevesti puolenpainon vaimalla. liike hädintuskin ehtii pysähtyä kunnes alkaa uusi liike eli nainen kumartuu kevysti eteen ja ponnistaa niin pimppa liukuu hieman taakse sit takas jo kevyemmin eteen ja ylös.

      liike on varmaa, tukevaa, harhaantumatonta ja aika verkkaista&matalaa. Peppu vain kohottautuu miehestä irti ja tulee takas. puolet kalusta jää hyödyntämättä?
      mies on kuin panokoneessa. ei poispääsyä tai pakotietä. muija on niin varma touhuistaan et se voisi vaikka meikata siinä samalla...

      sitä jatkuu niin kauan kuin löytyy heikoin lenkki. rytmi ja liikerata pysyy samana vaikka tuomiopäivään asti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      74
      2345
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      36
      1922
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      100
      1211
    4. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      47
      975
    5. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      92
      900
    6. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      26
      837
    7. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      29
      700
    8. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      147
      693
    9. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      41
      685
    10. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      56
      598
    Aihe