Sannan kanssa ostoksilla

Jaana

Aamulla herätessäni ajattelin:” Vihdoinkin ansaitsemani vapaapäivä” . Mietin mitä tekisin tänään, sillä vaikka olinkin odottanut vapaa-päivääni, en ollut suunnitellut mitään. Ajattelin aloittaa kupilla kahvia ja tutkailemalla nettiä. Löytyisiköhän täältä seuraa vaikka ostoksille tai muuten kaupungille. Kokeilin sättiä, haettuani aikani seuraa oman kaupungin alueelta, olin jo luopua toivosta, kunnes Sanna vastasi huhuiluuni. Hän oli naapurikaupungista ja juttelimme niitä näitä ja pyysin häntä kaupungille kauppoihin pyörimään.

Minulla oli tietyt odotukset tapaamiseltamme. Koska oli kuuma päivä olin pukenut päälleni väljän kesämekon, alle en ollut laittanut kuin pikkarit, rintsikat jätin kotiin.
Odottelin Sannaa ja annoin kesätuulen kulkea mekon alla, oli hyvä olo. Sannan saapuessa olin omissa ajatuksissa, kun hän kysyi ”Moi,oletko Anne ?”. Hätkähdin upeannäköinen nainen seisoi edessäni, hänellä oli tiukka farkkumekko päällä pari ylimmäistä nappia jätetty auki, näin selkeästi hänen hyvin muodostuneet rinnat. Ajattelin, että haluan toiveeni toteutuvan, olla naisen kanssa.

Kiertelimme päivänmittaan kauppoja, kävimme muutamalla oluella ja syömässä. Kun iltapäivällä menimme Anttilaan ajattelin, että nyt laitan kaiken peliin. Mennessämme vaateosastolle, ajattelin että kokeilen jotain sexyä, joka saattaisi Sannan haluamaan.
Valitsin ensin mekon, joka oli tiukka, esittelin Sannalle, mitä mieltä hän on? Sanna pyysi kokeilemaan, ja ei kun sovituskoppiin, olin hilpeällä tuulella. Tiesin, että Sanna odotti kopin ulkopuolella, joten jätin verhon raolleen, että sinne olisi suora näköyhteys. Availin nappeja mekostani ja syrjä silmällä näin Sannan katselevan minua. Otin mekon pois, olin kiihottunut, laitoin tiukan mekon päälleni, mekko korosti rintojani ja hieman pyöreää pyllyäni. Esittelin mekkoa Sannalle, hänen silmistä näki, että hän oli myös kiihottunut. Sanoin Sannalle, haluasiko hän valita mekon minulle, menen sillä aikaa ottamaan tämän pois.
Sannan tullessa takaisin odotin kopissa pikkuhousuissa, sanoin Sannalle tule autamaan pukemisessa, olin aivan märkä ja se näkyi kostuneissa pikkuhousuista.

Sannan tulessa koppiin suutelin häntä, Sanna vastasi suudelmaan kiihkeästi. Kuiskasin Sannalle ”olen aivan märkä”. Sanna heitti oman mekkonsa pois, eikä siellä ollut alla mitään. Hän oli ajanut kaikki karvansa pois pillustaan, pillun huulet oli turvonneet ja kiilti kosteana, ”Minäkin olen” Sanna huokaisi ”kokeile”. Kosketin hänen häpyhuuliaan sormella ne olivat ihanan tuntuiset ja kosteat. Sanna huokaili. Riisuin omat pikkarini pois ja paidauduin Sannaa vasten suutelemaan, hieroimme pillujamme vastakkain tuntui hyvältä. Sanna kysyi ”haluatko nuolla”, olin aivan kiimassa ”tottakai” vastasin. Sanna istuutui sovituskopin tuoliin ja levitti pillunsa ”ole hyvä” hän sanoi. Kävin kontalleen hänen eteen niin, että tunsin kiimaisen pillun hajun. Levitin sormilla häpyhuulia niin, että sain klitoriksen nuoltavaksi. Nuolaisin klittaa, Sanna huokaisi, Nuolin nopeammin ja tunsin kuinka Sanna värisi työnsin sormen hänen kosteaan pilluun, hän voihkaisi. Arvasin, että hän oli tulossa jatkoin nuolemista nopeammin ja työntelin sormia sisään, Sanna sai nopeasti orgasmin.
Nyt on minun vuoro sanoin ja asetuin istumaan, nostin jalat kopin seiniä vasten, että Sannan olisi parempi nuolla. Sanna osasi nuolemisen hän aloitti hitaasti ja nopeutti vähitellen. Tuntui taivaalliselta, värisin ja olin juuri saamassa orgasmin, kun kopin ovi aukaistiin, säikähdin, mutta Sanna näytti tulijalle, että ovi kiinni ja jatkoi nuolemista. Ihanat aallot tuntuivat vatsassa, kun sain orgasmin.

Pukeuduimme ja tulimme ulos sovituskopista, ulkopuolella odotti nainen, joka oli ilmiselvästi kiihottunut kopista kuuluneista äänistä. Sanna antoi mojovan suukon naiselle suoraan suulle ja kysyi ”mitäs pidit ?”
Jatkoimme suoraan Sannan asunnolle ja siitä voin kertoa, jos joku haluaa ?

6

9699

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mies

      jatka ehdottomasti!

    • Janne

      ..kerro lisää

    • Mikko

      voit jatkaa

    • Mixu

      ..Jatko osa oli parempi

    • Jaana

      Sannan kotona tapahtuu... jos kiinnostaa

    • Tyttö Hämeenlinnasta

      Kerro mulle mitä ostosten jälkeen tapahtui!!!!!!!!!!!!!! Kirjota siitä sivulle!!!!!!! PLIIS!!! MÄ OON SUN FANI!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      117
      9931
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      77
      5012
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      69
      4822
    4. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      7
      3290
    5. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      14
      2497
    6. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      107
      1730
    7. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      55
      1530
    8. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1526
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      59
      1444
    10. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      66
      1382
    Aihe