Sannan kanssa ostoksilla

Jaana

Aamulla herätessäni ajattelin:” Vihdoinkin ansaitsemani vapaapäivä” . Mietin mitä tekisin tänään, sillä vaikka olinkin odottanut vapaa-päivääni, en ollut suunnitellut mitään. Ajattelin aloittaa kupilla kahvia ja tutkailemalla nettiä. Löytyisiköhän täältä seuraa vaikka ostoksille tai muuten kaupungille. Kokeilin sättiä, haettuani aikani seuraa oman kaupungin alueelta, olin jo luopua toivosta, kunnes Sanna vastasi huhuiluuni. Hän oli naapurikaupungista ja juttelimme niitä näitä ja pyysin häntä kaupungille kauppoihin pyörimään.

Minulla oli tietyt odotukset tapaamiseltamme. Koska oli kuuma päivä olin pukenut päälleni väljän kesämekon, alle en ollut laittanut kuin pikkarit, rintsikat jätin kotiin.
Odottelin Sannaa ja annoin kesätuulen kulkea mekon alla, oli hyvä olo. Sannan saapuessa olin omissa ajatuksissa, kun hän kysyi ”Moi,oletko Anne ?”. Hätkähdin upeannäköinen nainen seisoi edessäni, hänellä oli tiukka farkkumekko päällä pari ylimmäistä nappia jätetty auki, näin selkeästi hänen hyvin muodostuneet rinnat. Ajattelin, että haluan toiveeni toteutuvan, olla naisen kanssa.

Kiertelimme päivänmittaan kauppoja, kävimme muutamalla oluella ja syömässä. Kun iltapäivällä menimme Anttilaan ajattelin, että nyt laitan kaiken peliin. Mennessämme vaateosastolle, ajattelin että kokeilen jotain sexyä, joka saattaisi Sannan haluamaan.
Valitsin ensin mekon, joka oli tiukka, esittelin Sannalle, mitä mieltä hän on? Sanna pyysi kokeilemaan, ja ei kun sovituskoppiin, olin hilpeällä tuulella. Tiesin, että Sanna odotti kopin ulkopuolella, joten jätin verhon raolleen, että sinne olisi suora näköyhteys. Availin nappeja mekostani ja syrjä silmällä näin Sannan katselevan minua. Otin mekon pois, olin kiihottunut, laitoin tiukan mekon päälleni, mekko korosti rintojani ja hieman pyöreää pyllyäni. Esittelin mekkoa Sannalle, hänen silmistä näki, että hän oli myös kiihottunut. Sanoin Sannalle, haluasiko hän valita mekon minulle, menen sillä aikaa ottamaan tämän pois.
Sannan tullessa takaisin odotin kopissa pikkuhousuissa, sanoin Sannalle tule autamaan pukemisessa, olin aivan märkä ja se näkyi kostuneissa pikkuhousuista.

Sannan tulessa koppiin suutelin häntä, Sanna vastasi suudelmaan kiihkeästi. Kuiskasin Sannalle ”olen aivan märkä”. Sanna heitti oman mekkonsa pois, eikä siellä ollut alla mitään. Hän oli ajanut kaikki karvansa pois pillustaan, pillun huulet oli turvonneet ja kiilti kosteana, ”Minäkin olen” Sanna huokaisi ”kokeile”. Kosketin hänen häpyhuuliaan sormella ne olivat ihanan tuntuiset ja kosteat. Sanna huokaili. Riisuin omat pikkarini pois ja paidauduin Sannaa vasten suutelemaan, hieroimme pillujamme vastakkain tuntui hyvältä. Sanna kysyi ”haluatko nuolla”, olin aivan kiimassa ”tottakai” vastasin. Sanna istuutui sovituskopin tuoliin ja levitti pillunsa ”ole hyvä” hän sanoi. Kävin kontalleen hänen eteen niin, että tunsin kiimaisen pillun hajun. Levitin sormilla häpyhuulia niin, että sain klitoriksen nuoltavaksi. Nuolaisin klittaa, Sanna huokaisi, Nuolin nopeammin ja tunsin kuinka Sanna värisi työnsin sormen hänen kosteaan pilluun, hän voihkaisi. Arvasin, että hän oli tulossa jatkoin nuolemista nopeammin ja työntelin sormia sisään, Sanna sai nopeasti orgasmin.
Nyt on minun vuoro sanoin ja asetuin istumaan, nostin jalat kopin seiniä vasten, että Sannan olisi parempi nuolla. Sanna osasi nuolemisen hän aloitti hitaasti ja nopeutti vähitellen. Tuntui taivaalliselta, värisin ja olin juuri saamassa orgasmin, kun kopin ovi aukaistiin, säikähdin, mutta Sanna näytti tulijalle, että ovi kiinni ja jatkoi nuolemista. Ihanat aallot tuntuivat vatsassa, kun sain orgasmin.

Pukeuduimme ja tulimme ulos sovituskopista, ulkopuolella odotti nainen, joka oli ilmiselvästi kiihottunut kopista kuuluneista äänistä. Sanna antoi mojovan suukon naiselle suoraan suulle ja kysyi ”mitäs pidit ?”
Jatkoimme suoraan Sannan asunnolle ja siitä voin kertoa, jos joku haluaa ?

6

9655

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mies

      jatka ehdottomasti!

    • Janne

      ..kerro lisää

    • Mikko

      voit jatkaa

    • Mixu

      ..Jatko osa oli parempi

    • Jaana

      Sannan kotona tapahtuu... jos kiinnostaa

    • Tyttö Hämeenlinnasta

      Kerro mulle mitä ostosten jälkeen tapahtui!!!!!!!!!!!!!! Kirjota siitä sivulle!!!!!!! PLIIS!!! MÄ OON SUN FANI!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ajattelen sinua nyt

      Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu
      Ikävä
      63
      5429
    2. Vaistoan ettei sulla kaikki hyvin

      Odotatko että se loppuu kokonaan ja avaat vasta linjan. Niin monen asian pitäisi muuttua että menisi loppu elämä kivasti
      Ikävä
      19
      3562
    3. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      142
      2755
    4. Yritys Kannus

      Mää vaan ihmettelen, julkijuopottelua. Eikö tosiaan oo parempaa hommaa, koittas saada oikeasti jotain aikaiseksi. Hävett
      Kannus
      17
      2606
    5. Oletko täällä mies?

      Mitä mietit? ❤️ varmistan vielä, että onhan kaikki ok meidän välillä?
      Ikävä
      133
      1956
    6. Mies kadonnut

      Kukas siellä kolarissa on kadonnut
      Kolari
      15
      1743
    7. Syrjintäskandaali Lieksan kaupungin johdossa

      Ylen valpas toimittaja kirjoittaa: Lieksan kaupunki kieltäytyi hyväksymästä Vihreiden venäläistaustaista ehdokasta Lieks
      Lieksa
      164
      1531
    8. Työkyvyttömienkin on jatkossa haettava työtä

      Riikalla ja Petterillä on hyviä uutisia Suomen työttömille: ”Toimeentulotuen uudistus velvoittaa työttömäksi ilmoittaut
      Perussuomalaiset
      108
      1450
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      73
      1427
    10. Eikö ole jo ihan sama luovuttaa

      Meidän suhde ei ikinä toimisi.
      Ikävä
      95
      1327
    Aihe