BMW:n uudet 6-sylinteriset bensakoneet

ovat kyllä todella taloudellisia. Keskikulutus on vain litran suurempi kuin dieseleillä.

Saa jo ajaa paljon dieselillä, että tulisi halvemmaksi.
2804
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kaikki näyttää hyvältä. Tien päällä oikeassa ajossa sitten jo ihan muuta.

Äänestä

Pistin minäkin merkille uskomattoman pienet kulutuslukemat. jopa 530 kulutukset oli isompien perusautojen 2L tasolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


biimeri kirjoitti:

ovat kyllä todella taloudellisia. Keskikulutus on vain litran suurempi kuin dieseleillä.

Saa jo ajaa paljon dieselillä, että tulisi halvemmaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu