Perjantai, ja paukkua poskeen. Edustavat naiset kato odottavat MIEHEKÄSTÄ PRINSSIÄÄN. Painakaa te muut tietokoneitten nappeja. Hyvää week endia. Toivoo ystävällisesti PALSTAN KINGI.
Otan paukkua
Repesko
7701
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Nyt muutaman paukun jälkeen on vähän tunnelmat alhaalla. Poikaystäväni ei suostunut paneskelemaan. Piti tunkea oma sormi perseeseen. Mutta se tuntui oikein hyvälle! Tuli mieleen ajat jolloin olin 2päivää töissä ruotsinlaivalla.
Kyykkivä feikki tunki omia homojuttujaan tohon väliin. Jätkää vituttaa.
Välillä runkkaan ja haistelen pahoja eritteitäni.
Painelen välillä koiraani ja äitiäni.
Iskä ja sisko ei enää anna.
Vaikka olen palstan suurin runkkurepesko.
Taas joku käyttää nimimerkkiäni. Minä en haistele eritteitäni vaan maistan. Tatti kädessä elämä näyttää kivemmalta. Minua tosin harmittaa kun en koskaan päässyt merikouluun kun en äly riitä. Mutta laitan sormen takaisin peppuun niin rauhoitun! Kun vaan saisi miestä... Vain mies voi tietää miltä miehestä tuntuu.
Mun tatti ei o handussa se on mun karjun anaalissa! Mee kyykkyyn kun et sitä hiffannut! Sköneskoleen pääsy ei ollu älystä kiinni mut en saanu apukoulusta päästöspettarii! Jatkakaa dorkat! Olen KINGI!
jatkakaa samaan tapaan. Oikea Repesko on ny naisissa ja hyvälä tuulella PYRKIKÄÄ SAMAAN KAIKKI REPESKON PuolIKKAAT älkää kyykkikö sielä
siis mun karju on kontallaan ja meitsi polvillaan sen takana, vedän just hanuriin ja tsiigaan Jallusta pillufotoja, siis oon naisissa!!
Kyykkyyn homot!
Repesko on alan miehiä ja KINGI!!!