Hiukset lähtee koska..

Hiukset lähtee:
-Vitamiinin puutteesta
-Hirveästä stressistä
31194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

- Osta vitamiineja kaupoista/apteekeista (kauppojen ovat halvempia)

- Yritä stressata vähemmän

(Etenkin kalarasvat sekä tuoreessa kalassa ja valmisteina ovat erittäin terveellisiä.)

Äänestä

oli kilpirauhasen vajaatoiminta, ainut oireeni oli sulkasato...

Äänestä

Puutostilat ja stressi voi välillisesti vaikuttaa, mutta miesten tapauksessa se on kylläkin käytännössä aina dihydrotestosteroni joka ne tiputtaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kpåöakdpöaw kirjoitti:

Hiukset lähtee:
-Vitamiinin puutteesta
-Hirveästä stressistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu