SÄÄLI ETTÄ JANI SIEVINEN

Jani on niin könkkö menijä parketilla. Suu auki hoopon näköinen.

Mutta kyllä MARIKO on huikean hyvä!
6761
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei ole sääli vaan suoranainen vääryys, että huonoin pari ei tipahtanut

Äänestä
  • Janin jälkeen Sami pois. Koetetaan kestää heitä vielä hetki.

    Eppu sai jonkin kumman piristyspillerin, hän voi olla vasta kolmas putoaja jäljellä olevista.

    Mariko taitaa olla voittaja, Siikander kakkonen.

    Äänestä

että Marikolla ja sillä opella olis muutakin kuin pelkkä tanssisuhde.....?

Äänestä
  • unia kun veikkaat aivan hassuja- (tai arvailet).

    Siikander ON huikea! Meno parketillakin kuin konsanaan ammattilaisella.

    Äänestä

Janilla on niin raskassoutuiset liikkeet, ei uskoisi entiseksi urheilijaksi. Mutta uimarithan on aika kapea-alaisia liikkeiltäänkin.

Mariko ykkönen ja Siikander hyvä kakkonen.
Siinä on naisilla rytmiä veressä! Ihania.

Äänestä

Janin suu on kun ahvenella.Luulisi pitävän sitä maallakin kiinni kun vedessä on tottunut pitää kiinni.Ihan yhtä imelä kun isänsä. yäk.Oli hänellä suloinen vaimo.Ja tää ruotsin typykkä hakee rikasta miestä vaan. Ei sit välii vaikka on Sievinen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


SAA JATKAA VIELÄ VIIKON kirjoitti:

Jani on niin könkkö menijä parketilla. Suu auki hoopon näköinen.

Mutta kyllä MARIKO on huikean hyvä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu