Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hyvä CHICAGO !

Eihän täällä voita kukaan mitää, kun Calcarya pelasitte. Kyllä mahtaa vituttaa monia nyt ?!

Itsellä 1X vaparissa ja RAHAAA sitä tulee..
10607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

kesken älä nuolaise ennen kuin tipahtaa

Äänestä

Hyvin menee ja Chicago voittaa varmasti !

Äänestä

on tasan 2-2

Äänestä

Nyt alkaa Calgarin pojat näyttämään Chicacolle kaapinpaikan.

Äänestä
  • Komiaa!!

    Äänestä

  • VeikkoHopea kirjoitti:

    Komiaa!!

    Illalla käyt Pitsburg ja Calgary tupla piti vähän ismommallla kudilla...!!! jes

    Äänestä

Calgaryä voittivat ison tukun seteleitä.

Äänestä

monia nyt,jotka pelasi Chicagoa.

Äänestä
  • Onko järkeä hehkuttaa kun peli on vielä kesken. Tsiisus että mahtaa vituttaa, kun Calgary voitti...hehheh.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikkitietävä kirjoitti:

Eihän täällä voita kukaan mitää, kun Calcarya pelasitte. Kyllä mahtaa vituttaa monia nyt ?!

Itsellä 1X vaparissa ja RAHAAA sitä tulee..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu