Heidi "missi-Heidi" Sjöblom on suomen ylivoimaisesti turhin julkkis ja suurin pyrkyri. Paras saavutus on kaiketi Oskari Katajiston kanssa seurusteleminen. Hyvä. Enää pitäisi tietää kuka helvetti on Oskari Katajisto.
missi-heidi suomen turhin
asennetta
4838
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
joo..heti iltasanomissa poseeraamassa..on muuten kauheen näkönen(hevonen), ei mikään ihme ettei pärjänny missikisoissa. Ja kuulemma se on menossa jo johkin alastonkuviinkin..eli taas saatiin suomeen yx pyrkyri julkkis lisää..
Hei, ei se mitään, jos et tiedä, kuka on Oskari Katajisto, ei tiedä pari miljoonaa muutakaan. Mitään et ole menettänyt. Tämä Oskari (näyttelijä) kun ehti jo eräässä lehdessä kertoa, että hän EI seurustele missi-Heidin kanssa. Eli taitaa se Heidi vaan luulla parien treffien perusteella olevansa Oskun hani - no saahan silläkin nostetta uraansa, kun ei missikisoissa tuolla naamalla pärjännyt. Oskarissa on akkainlehtien mukaan "raakaa asennetta". Se pisti entistä heilaansa (10:nnen vuoden hammaslääkäriopiskelija ja "julkkismalli") köniin. Sitäkin raportoitiin alan laatulehdissä rajusti.
Toi on niin totta! Ihan käsittämätön pyrkyri ja ruma kuin ********!
Heidin alastonkuvat tulee Hymyyn, Kuulin.