lähteekö naiset lattaran kyytiin?

Niin kuinka on, oletteko saaneet naisen ladan kyytiin. kylillä kun ajelee niin on vain pistänyt silmään että harvoin näkee ladan kyydissä ainakaan mitään hyvän näköistä beibeä.
mites onko ladassa tilaa erotiikalle?
4900
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Meidän kylällä ajelee Samaralla todella hyvännäköinen vaalea nuori nainen. ladalla saa kunnollisia naisia, jotka tykkäävät auton omistajasta, eivätkä omistajan autosta.

Äänestä

Kyyti kuin kyyti kelpaa,mutta ei sitä kannata työmatkoilla kaikenlaisia sosiaalipummeja kuskata

Äänestä

Koskaan ei ole huorat automerkkiä kysellyt, kun olen niitä kotiini kuskaillut. Ja kyyti on ollut erinomaista, mitä volvistit eivät ole saaneet kokea kalunsa olemattomuutensa vuoksi. Volvohan on vaan psykologinen jatke olemattomalle elimelle.

Äänestä

Jankuttaa "saakko Ladalla naisia ym ym"
Eihän se ole autosta kiinni.Kännissä Teini kuin teini menee minkä autoon vaan!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hege kirjoitti:

Niin kuinka on, oletteko saaneet naisen ladan kyytiin. kylillä kun ajelee niin on vain pistänyt silmään että harvoin näkee ladan kyydissä ainakaan mitään hyvän näköistä beibeä.
mites onko ladassa tilaa erotiikalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu