Missähän voisi Suomessa laitattaa tähän uuteen Bemarin M5:een avarammat ja paremmmin virtaavat äänenvaimentimet pakoputkistoon?
Olisi tarkoitus vaihtaa toi alkuperäinen putkisto KATista alkaen kokonaan uusiksi taakse asti. Kyseessä siis tämä V10 kone.
Olisi tarkoitus vaihtaa toi alkuperäinen putkisto KATista alkaen kokonaan uusiksi taakse asti. Kyseessä siis tämä V10 kone.
Vastaukset 12
Vanhimmat
heräsitkö keskellä ja näit unta, että omistat uuden M5:sen?
Missä olosuhteissa 507hv on loppunut kesken?
Mannerheimintien liikennevaloissa vai motarilla 120km/h vauhdissa?
ovat varmaan pemarin tehtaalla pistäneet piruttain niin ahtaan putkiston että ämmä viitosta ahistaa.
kaljat meinaan....mutta jos totta puhutaan niin se että löydät netistä kuvan ko autosa ei tarkoita että sinulla sellainen on!
herää pahvi!
Suomessa jo montakymmentä...Ja kaupasta saa lisää.
Eihän nuo ole edes kalliita, myy hesasta perintöasunnon ja ostaa M5:n ja Ferrarin, kauheeta...
Pitihän se arvata, ettei tältä saa ainakaan asiallista vastausta kysymykseensä..
www.btcf.fi
Evosport pakosarjat Eisenmann väliputki Meisterschaft takapönttö, jos haluaa oikeasti formulamaisen ja HELVETIN KOVAN äänen.
Jällenmyyjiä en muista nyt ulkoa :)
Ellei M5:sen omistaja itse löydä tietoa mistään - niin olkoon sitten.
T. Arvaa kuka
Lakesteel tekee suomessa rst- putkistoja customoituina. kysäse sieltä
onko se nyt sulla???
No Remukselta löytyy, SuperSprintiltä ja Marteliukselta kaikilta löytyy hyvät sivut hintoineen.
http://www.a-alt-avgassystem.fi täältä löytyy edullisia ja hyviä virityskatteja,itse otin myös sieltä.