Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suklaajuna

Onko kenelläkään kokemusta peppuseksistä kimppamuodossa? Yleensähän peppuseksiä pidetään jossain määrin intiimimpänä ja ainakaan kukaan ei ole ikinä puhunut peppukimpasta.
93892
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tapasin välimeren alueelta olevia kesäharjoittelijoita muutama kesä sitten töissä. Ennen heitä ei minulla peppu kokemuksia ollutkaan mutta tilaisuus tekee...
Lepposia poikia ja kun juttu luisti niin tehtiin sitten pieni esittely kierros lappiin ja takaisin meidän mökille nelistään. Kun helläkin oli reilu viikko lomaa kun töissä oli niin hiljaista.
Juttu vierähti sitten erotiikan puolelle ja sain heiltä munaa peppuun. Kaksi oli tosi innoissaan mutta kolmas oli mukana vaan.
Pojat väittivät että heillä päin se on enemmän valta kuin seksi juttu. Olivathan he nuoria korkeakoulu opiskelijoita mitä itse en ole. Olin heille töissä teknisenä avustajana. Pomoja siis olivat tavallaan.
Mutta pidin kyllä siitä valtavasti vaikka sainkin olla kokoajan vain kohden, se peppua antava tai imuri. Roolijako oli heille tosi tärkeä.
Pojat oli toisaalta hellyttävän ujoja . Yksi ei koskaan tehnyt aloitetta mutta kun joku aloitti niin sitten kyllä tuli porukalta sellainen aalto että oksat pois.

Mutaa syksy saapui aikanaan ja vei muutto liinut takaisin etelään.

Jk. Yksi juttu jäi mieleen. Monesti pojat eivät aktin aikana puhuneet mitään tapahtumaan liittyvästä. Hirmuista tuhinaa vain. Satunnainen kuulija ei olisi arvannut mitä tapahtuu. Tai sitten taustalla telkasta pyörivästa jalkapallo ottelusta. Siinä oppi ymmähtämään mitä tarkoittaa hyökkäys ja maali. Kulmapotkut jäin tosi elävästi mieleen.

Äänestä

Vautsi vau!

Äänestä

kerran oon kokenut ystävä-parin vaimo anto peppua ja mies tuli taakseni vaimo sanoi ettei anna kun liian suuri niin olikin sattui mutta räjähdin kun pohjassa 3kertaa illan aikana kokeiltiin

Äänestä
  • Räjähti paskat housuihin buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Räjähti paskat housuihin buaahaa

    Buaahaaa spedellä on mennyt paskat housuun, hoitajasi oli varmaan tyytyväisiä.

    Äänestä

  • Aikas kivan ystäväparin oletkin sitten löytänyt ;)
    M49Tre

    Äänestä

U­­­u­s­­­i s­­ek­­si­tea­­tteri ava­­utu­­u Su­ome­en! Ku­­tsumme kai­­­kk­­i­­. Il­­mo­­­it­tautumine­­n ry­­­hmäämme tä­­­äl­­l­ä 👉 https://www.kevatkiimajopaalla.online/H/B8e5F3

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


-Tenho- kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta peppuseksistä kimppamuodossa? Yleensähän peppuseksiä pidetään jossain määrin intiimimpänä ja ainakaan kukaan ei ole ikinä puhunut peppukimpasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu