kehuisitko autoasi

2485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olet sitten oppinut jotain,

linkittämisen,
koeta selvitttää että olet vielä alta 12v jotta ei mene Fiatin maine.

Äänestä

no jopas ponppas.. maksoko perus tilo tosiaan 20000 euroo vuonna 2002. ilmastointikin lisävaruste... no pitäähän tuota kehua saahan siitä vielä 7 tonnia vaihdossa uuteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilmeisen huvittunut kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=95&conference=592&posting=3000000000204869

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu