Kohukuva Jaskarista!

http://www.netikka.net/jarijaskari/kuvat/jari6.jpg

Onko tää "ultimate fighting Harrin" veli?

Kokoomusmies tämäkin.
1294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tämä Jaskari oli ehdokkaana Vaasan vaalipiirissä, aika huonolla menestyksellä tosin. Vaikka onkin pappi koulutukseltaan, ei tee niitä hommia vaan on kaupungin sivistyspuolella johtajana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei oo totta! kirjoitti:

http://www.netikka.net/jarijaskari/kuvat/jari6.jpg

Onko tää "ultimate fighting Harrin" veli?

Kokoomusmies tämäkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu