Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

jalat

Voisiko joku nainen kerttoa miltä tuntuu jalkojen ja varpaitten suuteleminen sukkien tai sukkahousujen läpi ja miten se kannattaa aloittaa
3818
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei yhtään outo, ihanalta se tuntuu. Mielestäni jopa paremmalta kuin paljaiden jalkojen suuteleminen. Kannattaa aloittaa ensin vaikkapa käsin hieromalla jalkateriä ja varpaita. Sitten pikkuhiljaa siirtyä suulla.....

Äänestä
  • Entäs siitä ylöspäin. Tuntuuko hyvältä sukkahousujen läpi sen hyväily ja naisen HUNAJAN maistelu (ei pissan).

    Äänestä

  • voisitko Meikku kertoa tarkemmin kokemuksistasi?
    aihe kiinnostaa.
    [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


outoko kirjoitti:

Voisiko joku nainen kerttoa miltä tuntuu jalkojen ja varpaitten suuteleminen sukkien tai sukkahousujen läpi ja miten se kannattaa aloittaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu