Onko kaksosnaiset ja miehet yleensä hyvännäköisiä? Oon pannu merkille että ainakin itse tuntemani kaksoset on lähes poikkeuksetta tosi hyvännäköisiä omalla tavallaan.
Heillä on mielenkiintoinen pukeutumistyyli ja muutenkin jotenkin "veikeät" kasvonpiirteet =)
Kaksoset hyvännäköisiä
18
5843
Vastaukset
- Kaksostyttä
Olen omasta ja muidenkin mielestä hyvännäköinen, mutta en perinteisellä "missitavalla". Persoonallisuutta löytyy ja se positiivisuus ja nauravaisuus ovat kaiken a ja o..:-)
- Uppe000
Kaksosissa on se jokin, oikea sana on KARISMA, mikä tekee kaksosista vetovoimaisia.
- olla
Tuntemani kaksoset ovat kaikki poikeuksetta juuri persoonallisia ja omaavat terveen itsetunnon, joka tekee heistä kauniin ihmisen.
Olen itse myös kaksonen ja niin myös mieheni. Voisin kuvailla meitä molempia aika lailla Mieheksi ja Naiseksi. Mieheni on ihanan maskuliininen ja omaa komeat kasvot ja sopusuhtaisen vartalon vaikka on jo ukkoiässä. Muistuttaa lähinnä Jakc Nicholsonia..aah. Minua sanotaan usein nuoreksi Sophia Loreniksi, joka kyllä on aika reilusti sanottu sillä en pidä itseäni varsinaisesti kauniina vaan omanlaisenani ehkä juuri persoonallisen näköisenä.- fgk
tämä on niin totta! Kaikki tuntemani kaksoset ovat kauniita, eivät vain omalla tavallaan vaan yleisesti kauniita. Todella nättejä! Kaksoset ovat niin viehättäviä ja iloisia, heillä on ainainen bilekausi ja he ovat loistavaa illan vietto seuraa! Rakastan kaksosia! Tosin kaksoset ovat ehkä hieman itserakkaita. Ehkä kauneus tekee tepposensa. Kaksoset (kaikki tuntemani) saavat välillä myös huvittavia kohtauksia, osa saa raivareita, osa suuria paineita tietyistä asioista. Kaksoset hoitavat aina loppupelissä homman kotiin! - kateellinen ko horoskooppi merkille!!
- astrolooki
Minustakin kaksoset on keskimäärin parhaan näköisiä. Mun
kauniiden lempikaksosten listalla on tälläsia kun Naome
Campbell, Nicole Kidman, Ruotsin Madde-prinsessa, tiätty
Paula Koivuniemi ja kundeista esem Johnny Depp ja vaikka
Tom Jones. Mainio kun Paula teki Kuuntelen Tomppaa-kappaleen.
Ja eiks tää uus miss suomikin ole kaksonen?- Legom
Eipä tuo uusi miss Suomi kovin nätti oo. Mutta Angelina Jolie, Heidi Klumm, Kylie Minoque, Marilyn taas ovat toosi seksyjä ja nättejä.
Ja tietty tämä tuleva idols, Ari, sekä Kristiina, joka valitettavasti putosi, ovat nättejä myöskin.:D - kaksooonen
Legom kirjoitti:
Eipä tuo uusi miss Suomi kovin nätti oo. Mutta Angelina Jolie, Heidi Klumm, Kylie Minoque, Marilyn taas ovat toosi seksyjä ja nättejä.
Ja tietty tämä tuleva idols, Ari, sekä Kristiina, joka valitettavasti putosi, ovat nättejä myöskin.:DUus miss suomi on oinas. Mut joo planeetan parhaimman näköiset Angelina Jolie ja Johnny Depp on molemmat kaksosia. Ja sitte se Paon näyttelijä Wentworth Millerkin on :D Ja Housen Hugh Laurie :DD
Kaksoset on söpöjä.
- Zara:)
Kyllä ovat yleensä aika komeita ja kauniita.
Sellasella "vahvalla" tavalla :) - silmään(se kauneus)
Ei voi todellakaan yleistää, että kaikki olis
mISS ja mISTER tasoisia.
Ite kaksonen ja tunnen monia vähemmän-kauniita.- kans
kaksonen. ihan tavallinen mikä nyt sitten on tavallinen hahaa.. meidän pitäs tavata ja katsoo millainen soppa syntys ku rynnättäs pää 3na jalkana kapakkaan hahaa olisi hauskaaaa
- Kalahnahven
Onhan ne viehättäviä omalla tavallaan :) Puolet tuntemistani kaksosista on kyllä erityisen komeita/kauniita!
- ollaan
kiitos vaan, ollaan aika erikoisia ja lapsenomaisia.
- mmm
on kiva olla kaunis kaksonen....
- no just
mmm kirjoitti:
on kiva olla kaunis kaksonen....
Ja kauneutta ei muut näe omahyväisen luonteen tähden.
- taisitpas olla...
no just kirjoitti:
Ja kauneutta ei muut näe omahyväisen luonteen tähden.
...leijona?
- no just
taisitpas olla... kirjoitti:
...leijona?
mie oon kaksonen..en jellona
- thaina
tottakai me ollaan hyvännäköisiä, ainakin minä.. no ei.. vaan kaksoset ovat niin monipuolisia persoonia ja omalaatuisia, me vaan ollaan niin cooleja!
- Nimetön
Siis naiset viehättää luonteenpiirteellään (miehet myös (ei minua niin kauhiasti)). Mennään iloisella mielellä eteenpäin aina. Itseluottamus näkyy aina vaikka ns. kauniimpia paikalla. Ei kukaan mene pimeestä nurkasta missiä hakemaan.
Kaksosen iloisuus näkyy ja viehättää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1981552Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231288- 521052
- 72975
- 58883
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52883- 105865
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53850- 43838
- 82820