naista. Vaikka olihan sillä 24v nuorempi edellinen.
Eiköhän Sauli Niinistö ymmärrä nyt etsiä
oman ikäistään
7832
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei tuo kaikkia löytöjään julkisuuteen.
Poika osaa pelata omilla ehdoillaan toisin kun juntti Masa joka kailottaa kaikille ,että hei mull on taas uus.
samoja leikkejä molemmilla, toinen uskoo olevansa James Bond ja toinen haluaa olla parempi kuin maajusille morsian voittaja.
perusteella Matilla luulisi olevan paljon parempi viuhka kuin Saulilla. Minä suht koht nuorena naisena ainakin valitsisin Matin paljon mieluummin. Saulilla on ensinnäkin niin ruma suu ja on vain vähän yli 170cm pitkä. Ei herätä ainakaan minussa minkäänlaisia intohimoja, vaikka olisi kuinka suuri herra tahansa.
Kovemmassa kunnossa. Voi että kun näkisit Saulin shortseissa juoksumatolla niin vaihtaisit mielipidettäsi...
Vanhanen on perinteinen sauvakävelypappa..ja ilman Susanin lasistailausta kunnon ysäri...
Niinistön eduksi on luotteva se että mies on ollut esillä työhönsä liittyvissä asioissa enemmän kuin naisjutuillaan. Kertoo jotain ihmisestä.
tehnyt enemmän Vanhaseen verrattuna?
politiikan pellejä molemmat!
kohta kuusikymppinen, ei sytytä.