Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

PSG päivän yllärihaku

Lens - PSG 2 4,65

Veikkauksen 4,65 on yksi korkeimpia mitä on tarjolla.

Vaikka vastakkain on sarjan kakkonen ja viimeinen, niin silti PSG on sijoitustaan parempi ja kun ei UEFA-cupikaan enäää rasita, niin kyllä PSG:n voittomahdollisuudet ovat kerrointaan suuremmat
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..Jotta parempi haku on Mallorcan vierasvoitto A.Madridia vastaan mahtavalla 5.85 kertoimella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täpinäreiska (kirjautumaton) kirjoitti:

Lens - PSG 2 4,65

Veikkauksen 4,65 on yksi korkeimpia mitä on tarjolla.

Vaikka vastakkain on sarjan kakkonen ja viimeinen, niin silti PSG on sijoitustaan parempi ja kun ei UEFA-cupikaan enäää rasita, niin kyllä PSG:n voittomahdollisuudet ovat kerrointaan suuremmat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu