Kuka on Rauman rikkain poikamies

Varmaan löytyy monta ehdokasta (mutta epäilen ettei monikaan tiedä)
105392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Nyymanni. Pimpparallispesialisti ja alaikäisten kyydittäjä.

Äänestä
  • kai se ny nyke on ko asuu porukoil reilas ajaa vahhal pemaksil ja painaa taas varmaa kaikki pääsiäisenpyhät koukuu (ylitöitä)

    Äänestä

  • katsokaapa tuota Rauman verokalenteria siellä on ainoa poikamies ???? Näette sieltä minut 5 dentenä on poikamie , se oon minä . en oo mikään holminki enkä mikään sellaine naimisissa olevat. alkaa varmaa IL . kun eivät ees ole kärjessä ??

    Äänestä

tuupparikuskit

Äänestä

Monikin ESITTÄÄ ja antaa YMMÄRTÄÄ olevansa äveriäs. Mutta kyllä se sillai on, että niillä joilla tosiaan on, niiden ei tarvi sitä korostaa. Ei niitä joo-joo miehiä ja selkääntaputtavia siipeilijöitä tervejärkinen ihminen jaksa sietää. Toisaalta jotku näyttävät olevan kovastikkin palvojien tarpeessa, tiedä heidän neurooseistaan.

Äänestä
  • se on eräs maanviljelijä.

    Äänestä

Minä.

Äänestä
  • Saatte vielä arvata , sillä ei osunnut kohdalleen vieläkään . Menkääpäs joskus katsoo Bläg Cäg pöydän viereen niin rikas poikamies ei koskaan näytä hapanta naamaa vaikka 2-300 e meni . Eikä ilmekään värähdä vaikka joka ruudusta tulee tupla voitto .

    Äänestä

  • Varmaa tietoa kirjoitti:

    Saatte vielä arvata , sillä ei osunnut kohdalleen vieläkään . Menkääpäs joskus katsoo Bläg Cäg pöydän viereen niin rikas poikamies ei koskaan näytä hapanta naamaa vaikka 2-300 e meni . Eikä ilmekään värähdä vaikka joka ruudusta tulee tupla voitto .

    Ei munkaan naama ole koskaan hapan eikä ilme värähdä vaikka mitä kävis.

    Äänestä

Luulen,että varmaan myyntiammatissa ollut Kimmo Andrell on rikkaimpia Raumalaisia.Ei ole tainnut olla naimisissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietonen olen kirjoitti:

Varmaan löytyy monta ehdokasta (mutta epäilen ettei monikaan tiedä)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu