Gallupeja presidentin kannatuksesta

jostain ihmeellisestä syystä. Mistähän se johtuu?
6529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...että pressan kannatusta enemmän kiinnostaa tuo tulevan hallituksen kokoonpano? Voisko olla?
Älä ole huolissasi niistä lukemista, katsos pressa vaihtuu uuteen demariin vasta 2012.

Äänestä

Halonen jäänyt ja yhä enemmän jää muinaismuistoksi synkkään historiaan.

Äänestä

eivät uskalla tehdä gallupia enää koska eduskuntavaalin otanta meni päin vittua punamafian kannalta.oletettavasti halonen saisi aika madonluvut myös mutta niinkuin on todettu aikaisemminkin negatiivisen asian mainitseminen presidentistä ON KIELLETTY.

Äänestä
  • ??????????

    Äänestä

mutta kun "Miinanraivaajan" kannatus on romahtanut, niitä ei haluta enää julkistaa.

Äänestä

åpoiåpoi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ei kuulu kirjoitti:

jostain ihmeellisestä syystä. Mistähän se johtuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu