Löytyisikö hyvännäköiselle ja muodokkaalle blondille luotettavaa seksiseuraa?
Osaan useita asentoja ja olen erittäin notkea (harrastan joogaa).
Ikähaarrukka olisi sellainen 18-25v, itse olen 18vuotias. Miehen tulisi olla sopusuhtainen ja suht ok-näköinen, mutta vaatimattomammatkin käy. Pidän kovemmastakin rytmistä, enkä väsy helpolla.
Pistäkäähän ehdotuksia tulemaan, odotan mielenkiinnolla! Tarjous on voimassa vain rajoitetun ajan... ;)
Osaan useita asentoja ja olen erittäin notkea (harrastan joogaa).
Ikähaarrukka olisi sellainen 18-25v, itse olen 18vuotias. Miehen tulisi olla sopusuhtainen ja suht ok-näköinen, mutta vaatimattomammatkin käy. Pidän kovemmastakin rytmistä, enkä väsy helpolla.
Pistäkäähän ehdotuksia tulemaan, odotan mielenkiinnolla! Tarjous on voimassa vain rajoitetun ajan... ;)
Vastaukset 12
Vanhimmat
Missä asut? Käykö pikkumunat?
hello! tääl ois yks nuori pojan koltianen jos vielä etsit salaista seuraa??!! mistä päin olet?? vastaa jos kiinnostaa!!
Hei, misstäpäin olet? Olen vaasasta, kokematon, hyvännäköinen, hoikka, kiltti ja hauska 24v.
tota noin... saisko susta kuvaa sähköpostilla. aattelin vaan et jos löytyy niin voisin heittää omani niin vois katsoa et saisko mitään aikaseksi=)??
Täältä löytyy yksi. ainakin luotettava... jos etsit?
Sinä, minä, illallinen kynttilän valossa, sauna ja sen jälkeen kiihkeä yö sängyssä. Tai miksi vian sängyssä, kävisikö ympäri taloa...? ; )
käykö sulle nurempi kuin 18 vuotias ite oon 16 ja tosi halukas
käviskö sulle pari buotta nurempi poika oon 16 syksyllä täytän 17 eli käviskö?
Tumman taitavan miehen?
Lisätietoa osoitteesta [email protected]
Vasta viime viikolla sain palautetta että olen ihan kivanoloinen, mutta "se jokin" puuttuu. Tarkoitus oli siis perustaa vakava seurustelusuhde.
Mutta, kyllä vakituinen seksisuhdekin tulee kyseeseen. Jos kiinnostaa niin pistäisit mailia osoitteeseen [email protected]. Huomaa että tuo on tilapäinen osoite, saat "oikean" kunhan ensin vaihdetaan pari mailia.
Vähän aikaa sitten kun lähetin niin ei tainnut tulla perille asti.
Eli, minua kehuttiin kivaksi viimeksi viime viikolla kun olin treffeillä. Silloin kuitenkin puuttui "se jokin", mikä oli haitaksi vakavan ihmissuhteen perustamiselle.Enemmän tai vähemmän vakituinen seksisuhde näyttää siis olevan paikallaan.
Ulkonäössäni ei ole mitään vikaa. Olen pitkä, hoikka ja tummatukkainen. Joitain vuosia sitten harrastin minäkin joogaa, mutta se on jäänyt nykyään pois.
Jos tarjouksesi on vielä voimassa niin saat minut kiinni s-postilla: [email protected]
Tuo on sitten tilapäisosoitteeni, saat "oikean" kunhan olemme ensin vaihtaneet pari mailia.
Jään odottamaan...
ilkka 28 entinen jääkiekkoilija tukholmasta!olen lomilla nyt suomes ja etsin seksiseuraa!soita 46704133443