Oon vasta 18 vuotias poika ja kuolen nauruun ku luen näitä teijän juttuja=)..siis isot naiset sanoo"pikkumunasten puhetta"ja diivailee miehelläni onkin 24 cm ja siihen vastaa toinen noh minun miehellä on 26 cm siis ihan kun pikkulapset hiekkalaatikolla ..ja faktat faktoina miehille munan koko on tärkeämpi kuin naisille koska sitä pelkää että ei vaan oma muija saisi isompaa melaa, jos maailmassa olisi vain sinä ja hän pelkäisitkö että munasi on liian pieni?? tuskinpa..ja tällä palstalla naiset oikein vittuilee munan koosta miks??eihän jokaisella voi olla karjun kyrpä=) ei saa lyödä lyötyä ..ja eihän miehetkään nyt sano että että vittusi on löysä sori nyt vaan mutta tiukkavittuset kunniaan..minulla on henk koht semmoenen 18 cm muna ja sekin on liian iso ollut monille esim "takaapäin" asennossa .. mutta kai meitä on moneen junaan koska jos joku kestää/haluaa isoa 24 senttistä munaa niin mun puolesta antaa mennä eihän se multa ole pois .. mutta esim hieman vanhemmalla kaverillani on noin 23 cm ja ollaan puhuttu kuinka se on hieman ongelma hänelle kun se on niinkun vähän jopa liikaa .. mutta veikkaisinpa että normaali semmonen 13-15 ja aika paksu muna on paras ja naiset sanoo että parhaat orgasmit ne saa hieromasauvoista (tai näin minulle on sanottu) ja nehän eivät todellakaan ole mitään isoja..mutta mutta itse olen huomannut parhaaksi tavaksi nuolla ja samalla käyttää sellasta pikkusta hieroma sauvaa sillä saan ainakin nykyisen tyttöni aivan sekaisin ja sillon pippeli saa pysyä housuissa ;)joten onhan sillä munan koolla väliä jos porukka joutuu täällä tuskailemaan että entäs jos se ei riitä ja entäs jos mokka muna tulee ja panee mun muijaa ja semmosta =) mihinköhän tämä maailma on menossa ku sexi kiinnostaa enemmän kun ura,perhe,vittu kaikki muu .. kiitokset kuin luitte pitää mennä nukkumaan että jaksaa taas aamulla kertoa kavereille viimeiset netti jutut kyllä ne taas nauraa =)))))
VOI VOI
poikanen
3866
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Väitänpä vielä, että 99,5% niistä, jotka täällä väittävät kalun olevan yli 18 cm, valehtelevat. Sama koskee naisia, jotka luulevat miestensä munan olevan jättikokoa. Naisilla ei tunnu olevan minkään valtakunnan käsitystä, minkä kokoinen mela on jo yli 20 senttinen ja normaalipaksuinen, tai paksumpi. Kyllä tekee tiukkaa jo suurimmalla osalla, tai sitten alkaa sitä väljyyttä olemaan.
Toinen juttu on se, että siitä pituudesta jää suurin osa käyttämättä, mikä on miehen kannalta vittumaista. Itsellä on (valehtelematta) n. 16-17 senttinen, sopivan paksu. Pidän sitä hyvän kokoisena. Eikä ole yhtään pesää vielä vastaan tullut, minkä pohjaan se ei olisi ottanut ja joskus saa ihan varoa. Parhaalta tuntuu, kun saa kahvaa myöden upottaa, eikä tarvitse tehdä sellaista pikkunylkytystä varoen, kuten jättimelan kanssa pitää.
vitun typerää olisikaan edes harkita että tämä kaikki olisi totta,täh?häh,voi vitun pässit,kuka täällä jaksaa väitellä näistä asioista,eikö jo kolkuta nää kaikki kertomukset sun muut jutut,kunpa kaikki ajattelisivat omilla aivoillaan että mikäköhän olisi normaali mitta esim.?ei eie ei liian vaativaa,pellejä!
Kyllä tällä palstalla saa parhaat naurut:D
Tosiaan meininki on kuin lapsila hiekkalaatikolla, "kyllä minun miehellä on isompi ku teidän miehillä - joo mut minun miehellä on vielä 2senttiä sitäki isompi"
Heh Heh...