Kokemuksia vakautetusta

Vakautettujen kiikareiden hinnat ovat jo tavallisten veneilijöiden ulottuvilla.Tietty parhaat maksaa maltaita.
Mutta käyttökokemuksia esim Canon 8x25is
4608
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ostin juuri tuon mallin. Mielestäni toimii hyvin aallokossa. Suosittelen.

Äänestä
  • hämärässä?

    Äänestä

Lahtien testien mukaan toimivat hyvin joskin rajansa niilläkin on.

Äänestä

Hommaasin jenkeistä Fujinonin 14X40 mallin, oisko ollut vuonna 2003 ? Eikä ole kuin hyvää sanottavaa, viimeisiä varusteita josta luopuisin ! On hämmästyttänyt lukuisia ihmisiä ja parhaimmillaan liukuvassa veneessä. Huonona puolena voisi pitää sitä, että tekniikka painaa aika paljon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiikarista? kirjoitti:

Vakautettujen kiikareiden hinnat ovat jo tavallisten veneilijöiden ulottuvilla.Tietty parhaat maksaa maltaita.
Mutta käyttökokemuksia esim Canon 8x25is

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu