Näpsästä kokemuksia?

---KL---

Onko kokemuksia Näpsä 500 SV:sta? Soudettavuus? Moottorin käyttö?

5

1511

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kllklkl

      Näpsä on aina perustunut vanhoihin/olevissa oleviin suvin muotteihin.

    • Valkoinen venho

      HEI KAIKKI JOILLA ON VENEEN SIIVOUS EDESSÄ.

      SUPER 10 on mahtava tuote. Todelle vaivattomasti lähti pinttynyt lika veneestä, sisältä ja päältä. Tiiviste laimennetaan 1:10 joten vettä ei kanneta turhaan mukana,on vielä edullista pullollinen maksaa n.70 senttiä. Emulgoi pinttyneen lian, moottoritkin voi pestä,sekä kaiken mitä yleensä puhdistetaan vedellä, lähtee puhtaaksi, eikä tarvi hinkata. Mikä parasta, biologisesti hajoava tuote, voit huoletta käyttää sitä veneessä vesillä. Täyttää OECD että EU vaatimukset, todella hieno juttu. Upea apuväline pikku siivoamisee koko kesän ajaksi.

      Minulta saat yhteystiedot mistä sitä saa.
      Suosittelen kaikille.

      Terveisin Leena

      • putsi-uuno

        No jos se on hyvää ainetta, niin sitä saa kaupasta. Jos se on jotakin hämärää litkua, sitä saa verkostomyyjiltä. Ainakin sukulaiset tynnyrikaupalla.


    • Vain tottuneiden venekäyttä...

      Kevyitä ovat soutaa,mutta kovin "kiikkeröitä",siis helposti kaatuvia. Minulla oli yhden kesän mökkiveneenä,myin pois seuraavana keväänä.Jos sattuu kala tarttumaan virvelöitäessä uistimeen on turvallisempi heittää koko kalastusväline "Ahdin valtakuntaan" kun rueta nostamaan saalista kaatuvaan veneeseen.

      • peksi...

        Minusta hyviä ja laadukkaita veneitä eikä yhtään sen kiikkerämpiä kuin muutkaan veneet.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      59
      7482
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2906
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1756
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1639
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1448
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1394
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      129
      1116
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      817
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe