Naiset eivät selvästi jaksa enää pitää huolta alapäänsä puhtaudesta,on tullu vastaan meinaan paljon niin törkeen hajusia pilluja että on meinannu laatta lentää monta kertaa!Yhtälailla haisee nuorten naisten pillut kuten vanhempienkin,taidan lopettaa tussun nuolemisen kokonaan,annan vaan ämmien imee kaluani,taidan lopettaa itsekin kullini pesemisen kunnei kerran naisetkaan viitsi pestä pilluansa niin miksi miesten pitäisi,kyllä likanen kullikin naisen suussa puhdistuu!
Naisilla huono hygienia
11
5297
Vastaukset
- doo dii
naisten likainen pimppakin kielelläsi puhdistuu...
=) - ainaskin
on sellane tapa että seuraava jäbä nuolee sen puhtaaksi edellisen mälleist. Hyvin on kelvannu ja kysyntää riittää.
- pesen
paikkani pari kertaa päivässä, ennen seksiä niin että miehellä on mukavampi nuolla!
- moloko.
kunnon tuuletuksen,,,muijilla nykyään aina kaikenlaisia läppiä pillun suojana,,,,ja nykyään ne ovat vielä niin imukykyisiä, että muijat ei käy kusellakaan,,,,,niin kyllä kai siinä kaikki alkaa haisemaan......melkein pakko nykyään tyytyä suuhun ruiskimiseen,,,,mutta monilla haisee se hengityskin....
- mietippä ite
Nykyaikaiset kuukautissuojat ovat suurimmaksi osaksi muovia! Pistäppä itte muovipussi vehkeiden ympärille. Hengittää hyvin. Sitten kun sinne vielä valuu veret sun muut jutut, veri alkaa haisemaan kun on ilman kanssa tekemisissä. Plus että jos ulkona on vaikka kolmeakymmentä lämmintä... Haudotaan haudotaan ja sitten mietitään miksi haisee pesusta huolimatta ja miksi limakalvot on ihan rikki.
Ja sitten kun kaikki alusvaatteet pitää olla satiinia ja lycraa ja mieluusti tietenkin stringimallista miehen silmää miellyttämään ja toki tiukat farkut näyttää aina hyvältä. - 32v
mietippä ite kirjoitti:
Nykyaikaiset kuukautissuojat ovat suurimmaksi osaksi muovia! Pistäppä itte muovipussi vehkeiden ympärille. Hengittää hyvin. Sitten kun sinne vielä valuu veret sun muut jutut, veri alkaa haisemaan kun on ilman kanssa tekemisissä. Plus että jos ulkona on vaikka kolmeakymmentä lämmintä... Haudotaan haudotaan ja sitten mietitään miksi haisee pesusta huolimatta ja miksi limakalvot on ihan rikki.
Ja sitten kun kaikki alusvaatteet pitää olla satiinia ja lycraa ja mieluusti tietenkin stringimallista miehen silmää miellyttämään ja toki tiukat farkut näyttää aina hyvältä.kun aloin nuoleen niin kieleen tarttui paperin palasia siis veski tai talouspaperin... luulin että oli vaan 1 mutta kun sormella koklasion niin knöölejä oli reilusti... arvaa loppuko suuseksi siihen?
- lääketieteen kandi
32v kirjoitti:
kun aloin nuoleen niin kieleen tarttui paperin palasia siis veski tai talouspaperin... luulin että oli vaan 1 mutta kun sormella koklasion niin knöölejä oli reilusti... arvaa loppuko suuseksi siihen?
Jep, eiköhän tuo ole ihan normaalia, oli epähygieeninen tai ei. Lähinnähän se kertoo hygieniasta eli siitä, että oikeasti muistaa pyyhkiä alapäänsä.
Tietty se pesulla käynti ennen seksiä on toivottavaa! Mutta tässä on vika miehissäkin. Miehillä on usein niin kiire sänkyyn, ettei kerkeä YHDESSÄ käymään naisen kanssa sitä ennen pesulla. - hengitys jos
sinä ruiskit suuhun. Sitä saa mitä tilaa!!!
- lipilipi
haistappas omaa alapäätäs! ja väitätkö että sulla on aina raikkaanhajuinen hengitys?? tekopyhä! jos sua se haittaa niin paljon niin voit ehdottaa nuoltavalle muijalle vaikka yhteissuihkua. siinä peseytyy samalla ja suihkussa on muutenkin mukava puuhastella;)
mutta mielestäni sinunkaltaisellesi ei edes pitäisi muijalta herua!
- että kaltaiselles
naistenkaatajalle antautuukin vain tietynlaiset naiset. Et silleen. Mieti sitä!
- kuinka
hirveelle pillu voi löyhkätä!!! Vaikka olis kuinka kaunis tai nuori tyttö niin silti on usein jäänyt alapesu tekemättä se on ikävä fakta nykypäivänä!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1155289
- 675064
- 914134
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753620Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603228- 432811
- 152307
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️541939- 401810
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381663