Kokemuksia huolenpitosopimuksista

Kertokaas huolenpitosopimuksen autoonne ottaneet kokemuksianne, kannattiko vai ei ottaa huoltosoppari?
1314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nyt on meneillään toinen auto, jossa huoltosopimus(Renault Clio ja nyt C4). Rellun kokemusten perusteella sopimus on hyvä, jos tulee yllättäviä kuluja eteen. Ja nyt C4:n oman automme kk-maksu on 29 €, joten en pidä sitä kohtuuttomana, kun sama hinta on vielä 3. vuonnakin, kun takuu on jo päättynyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kanttaako vai ei kirjoitti:

Kertokaas huolenpitosopimuksen autoonne ottaneet kokemuksianne, kannattiko vai ei ottaa huoltosoppari?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu