Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lähes tälläistä

43196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ole lainkaan pahitteeksi välillä ottaa ottelu...

Äänestä

Mitenkähän saisi lähempää yhteyttä? Mailiosoite?

Äänestä

Moikka

Odotan mielenkiinnolla miten ja missä voitaisiin
lähempää tuttavuutta luoda

Äänestä

HÄÄÄRVEE LÄSKI! tätihä painaa varmaa yhtä paljon ku mä! tosin se mun paino ei o perseessä ja mahassa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pari 45+ kirjoitti:

olisi tarjolla
http://gallys.thicknbusty.com/photos/012_isabell/pics/thicknbusty_com_isabell_1-009.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu