Yks kyssäri

tietämättömyys

Onko vaarallista tai onko haittaa jos heti peppuseksin jälkeen pannaan ykköseen??
Vastatkaa pliis, mä haluan tietää..

4

1655

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jos pesemättä siirtyy anaalista pimpin puolelle niin samalla sinne voi kulkeutua paljon vääränlaisia bakteereita. Kun bakteeritasapaino menee tästä sekaisin niin seurauksena on ikävä tulehdus. Lopputulos riippuu ihan siitä, onko taipumusta tulehduksiin ja kuinka paljon bakteereita pääsi siirtymään.

      Pornostarat huuhtelee suolen ennen kuvausta moneen kertaan. Siksi huonoa mallia antavat anaalista pilluun ja anaalista suuhun - kohtaukset eivät ole filmissä niin iso juttu kuin mitä luulisi. Pitää vaan muistaa, että jos näyttelijä kuvauksesta sairastuu niin pornoleffa ei siitä kerro mitään.

    • Pesun kautta, silloin ei ainakaan tule ikäviä tulehduksia. Tosin kerran on sattunut niin, ettei pesulla tullut käytyä. Tulehdukselta kuitenkin vältyttiin. Mutta aina on riski olemassa.

    • siinä välissä

      kokemuksesta tiedän, että muuten voi olla edessä virtsatietulehdus - ei ehkä ole niin vaarallinen, mutta ainakin kiusallinen!

    • Nimetön

      Hiivatulehduksen riski on ainakin suuri, jos tekee tuossa järjestyksessä.

      Mies 40

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat

      En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?
      Maailman menoa
      71
      2561
    2. Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset

      Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U
      Maailman menoa
      89
      2446
    3. Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?

      Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut
      Maailman menoa
      19
      2171
    4. Purralla luistaa hihna isolla pyörällä

      Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä
      Maailman menoa
      44
      1851
    5. Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan

      kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai
      Maailman menoa
      93
      1811
    6. Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia

      joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin
      Maailman menoa
      117
      1727
    7. Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?

      Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä
      Sinkut
      259
      1679
    8. Mitä koululla tapahtui?

      Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287
      Imatra
      25
      1107
    9. Haluat nainen torjua minut

      Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si
      Ikävä
      11
      1098
    10. Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.

      Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he
      Perussuomalaiset
      325
      1040
    Aihe