Ei tuu mitään

Ei tolla pelillä kyllä tarvii haaveilla mestaruudesta. Oikein vituttaa kattoo noin paskaa peliä. Jotain täytyy tapahtua jos aiotaan vielä taistella kannusta.
6254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei kannata heittää hanskoja naulaan ensimmäisen pelatun erän jälkeen. Olihan Jokerit perkele Ilvestäkin vastaan ensimmäisen erän jälkeen tappiolla ja kelkka se vaan kääntyi.

Ei tässä muuta kuin toisessa erässä 2-4 pörsää Tarkin taaksen niin peli onkin kääntynyt jokereille.

Äänestä
  • Joo, vähän avauduin herkästi, mutta kyllä tahmeeta on. No nyt on kuiteski tasan ja lisää pitäis saada Tarkille painetta. Nyt piristy selvästi peli.

    Äänestä

Kyllä YV:llä pitäis edes laukaus saada maalia kohti...viivamiehet sössii oikein urakalla...Hirso kämmäsi maalipaikan...

Äänestä

Sössikää nyt saatana oikein kunnolla...

Äänestä

Kyllä se tais olla siinä vitun pellet sössi kolmen miehen voimalla keskialuella ja thats it.

Äänestä
  • jatkuu ensi tiistaina. Way To Go, Kärpät!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-!-!-!- kirjoitti:

Ei tolla pelillä kyllä tarvii haaveilla mestaruudesta. Oikein vituttaa kattoo noin paskaa peliä. Jotain täytyy tapahtua jos aiotaan vielä taistella kannusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu