Haloo

ketään vihreää? Käsittämätöntä sekoilua koko palsta. Onko vihreät hylänneet tämän keskustelun kokonaan?
3246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vastaamme vain oikeisiin asioihin, emme ironisiin!

Äänestä

On toki.

Kirjoittelemme tänne salanimillä kuten Usko Kylmänen tai Vuotos-Uuno ja yritämme tekeytyä mahdollisen tyhmiltä kuulostaviksi, jolloin vihreiden arvostus kasvaa.

Äänestä
  • Tuota jo aavistelinkin. Jatketaan vain samaan malliin niin vihreät on seuraavissa eduskuntavaaleissa Suomen suurin puolue.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko täällä kirjoitti:

ketään vihreää? Käsittämätöntä sekoilua koko palsta. Onko vihreät hylänneet tämän keskustelun kokonaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu