pätä pätä

Mikä pitää sitä pätpätystä, onko se pakoputkesta kiinni vai mistä?? Mitä jos ostan triuphin ja se ei pidäkkään hyvää ääntä? Ääni tärkeä
2968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuunnella ja koeajaa 8-)

Pitemmän päälle tuo papatus käy kuitenkin vituttamaan enkä aio itse vaihtaa orkkisputkia mihinkään.

Äänestä
  • pidänkin! Varsinkin vanhoista Meridenin pyöristä lähtee hyvät äänet. Erottaa jo pitkästä matkasta, milloin brittipyörä on liikkeellä, eroa on näihin nykyisiin japanilaisiin vinkuintiaaneihin vaikka kuinka. Eroa on myös Harrikan ääniin. Eikä Hinckleykään pahalle kuulosta :-)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


niin niin kirjoitti:

Mikä pitää sitä pätpätystä, onko se pakoputkesta kiinni vai mistä?? Mitä jos ostan triuphin ja se ei pidäkkään hyvää ääntä? Ääni tärkeä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu