Älkää tehkö niin! Siitä voi koitua teille vielä jotakin harmia.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
tilaat vain kirjeellä salassa vanhemmiltasi sai sisaruksilta ne valittavat kuitenkin
mun vanhemmat ei maksa mulle member laskuu vaan mun serkku maksaa serkun isä:) mut ne on porvareit... oikeestaan se ei oo mun ukko vaan mun serkun ukkoo jolla me pelataan yhteisesti:)
Yhteiset accountit ovat kiellettyjä.
mun kaverille kävi näin: se tilas salaa membun kirjeellä ja sit sen vanhemmat hetken päästä huomas sen.. sen vanhemmat sano sille ettei se enää IKINÄ SAA PELATA RUNESCAPEE! eikä oo muuten sen jälkee pelannu
''ja sit vanhemmat hetken päästä huomas sen'' jos se tilaa kirjeellä salaa pässi niin miten ne huomaa??????????????????????????????
miten ne sen huomaa?? pelaavat itekki runee ja huomas et se oli membu alueel membu kamois! rofl
toimi näin älä kerro siitä kenellekkään perheenjäsenelle
sen pikkuveli sano sen vanhemmille! sama voi käydä et joku kaveris sanoo tai iha kuka vaa joka näkee.. tai joku kaveris joka esim tulee teille voi lipsauttaa et onko kivaa ku oot membu.. tai et koska sun membu loppuu .. mieti kuinka iso riski siinä on
mistä mun mutsiki tietäs et mikä on membu tai runescape
Johan on mutsi kun ei r00nscapee tiedä!!!
Tietysti äiti membun tietää, ainakin sen jälkeen kun sitä on itku kurkussa pari viikkoa pyydelty.
"äiskä voitko pliiiz ostaa mempun runeskapee se on ouneigz peli ja maksaa vaan viis euroee kuussa pliis äiti :("
vittu teitä 12 vuotiaita :D
Jooh, alas luetella niitä esimerkkejä.
kuten mitä