Yllätin kerran veljeni pesuhuoneesta runkkaamasta.
Sanoin, että jatka vaan ja minä katselen. Ok velipoika sanoi, jos minäkin saan joskus sun touhuja katsella. Olemme sen jälkeen useasti tyydyttäneet himojamme toistemme nähden se on tosi kiihoittavaa, mutta niin hullua hullua hullua!
Sanoin, että jatka vaan ja minä katselen. Ok velipoika sanoi, jos minäkin saan joskus sun touhuja katsella. Olemme sen jälkeen useasti tyydyttäneet himojamme toistemme nähden se on tosi kiihoittavaa, mutta niin hullua hullua hullua!
Vastaukset 10
Vanhimmat
Älä siitä huolta kanna. Mulla on kanssa pari vuotta vanhempi sisko, joka on mua monta kertaa runkannut. Joskus oon laittanut kortsun päällekin ja olen antanut runkata orgaismiin saakka.
kerro lisää noit juttui
lähettäkää tänne kuvia sessioistanne niin voin osallistua niihin ! [email protected]
pikkusisko ottanu pari kertaa suihin multa, koko juttuha alko ku "jäin kiinni" runkkaamisesta ja se tarjoutu sit runkkaamaa ja imiki..
Hienoa kuulla, että en ole ainoa. En tule siskoni kanssa toimeen, sisko on ylipainoinen, isot tissit, mutta väh 3-4 viikossa runkkaa ja ajttelen että kumpa saisin harrastaa seksiä hänen kanssaan.
..se on tosi kiihoittavaa, mutta hullua.
Vaan älä masennu, ota mut veljesi tilalle niin sit voit jatkaa hyvällä omallatunnolla! :-)
[email protected]
tosi samoin kuin velipojan kertomus, mutta muut ovat satuja. Kyllä tuon kokenut tietää kuka puhuu totta ja kuka ei.
selvempää sukurutsaa..
tuosta ei ole kuin pieni askel hyväilyihin, suukotteluihin, yhdyntään ja ihanaan rakasteluun.
Hankkikaa kondomit, tai sinulle ainakin pillerit, koska kun se ihana hetki tulee ja vie, se vie kerralla.
kirjoita: [email protected]
Samaa mieltä kokemuksesta.
[email protected]