Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haluaisin pissata

Se olisi kiva kokea, esimerkiksi kesällä ulkona..
Löytyiskö alistuvaa miestä?
[email protected]
Olen siis tummatukkainen Milla,
nuori opiskelijaneito.
135482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

ihanaa alistua kasteltavaksi, olen sen kerran kokenut, tuleekohan toista kertaa ?

Äänestä
  • Sai muutamia vuosia sitten kokea tuon ihanuuden parin tytön toimesta :-)Mulla oli tosin kuravaatteet päällä,maahan makaamaan kurahousut nilkkoihin ja tytöt kusivat päälleni kastellen verkkarini tosi kunnolla sitten kurahousut ylös ja kusi tietenkin valui saappaisiin ! Siinä oli kiva sitten tallustella pissasissa kuravaatteissa kaupungilla saappaat lotisten tyttöjen pissasta mahtavaa :-)

    Äänestä

  • Sen kokenut kirjoitti:

    Sai muutamia vuosia sitten kokea tuon ihanuuden parin tytön toimesta :-)Mulla oli tosin kuravaatteet päällä,maahan makaamaan kurahousut nilkkoihin ja tytöt kusivat päälleni kastellen verkkarini tosi kunnolla sitten kurahousut ylös ja kusi tietenkin valui saappaisiin ! Siinä oli kiva sitten tallustella pissasissa kuravaatteissa kaupungilla saappaat lotisten tyttöjen pissasta mahtavaa :-)

    Tätä soopaa, että olet kurahousuissa jossain (töissä tai tallilla) ja tytöt kusevat päällesi tai heittävät lokaa ja nauravat on nähty tässä mediassa jo vusikausia.

    Keksi ääliö jo jotain muuta uutta...

    en jaksa lukea näitä samoja tyhmyyksiä

    Äänestä

  • zik5555555 kirjoitti:

    Tätä soopaa, että olet kurahousuissa jossain (töissä tai tallilla) ja tytöt kusevat päällesi tai heittävät lokaa ja nauravat on nähty tässä mediassa jo vusikausia.

    Keksi ääliö jo jotain muuta uutta...

    en jaksa lukea näitä samoja tyhmyyksiä

    Mutta tämä on kyllä tosi juttu,tapahtui vuosia sitten Tuskafestareiden aikaan Kaisaniemen puistossa ! Lisäksi sylkivät päälleni kaljaakin yhteensä muistaakseni 5 Huligaani Huldaa ;-)

    Äänestä

viitaten omaan aikaisempaan viestiini minä taasen haluaisin, että päälleni pissattaisiin.
t:alistuva mies, [email protected]

Äänestä

Mikä teihin ihmisiin on oikein mennyt? Kauheeta! Miten joku voi pissata toisen päälle? En voi käsittää.Tai miten toinen voi sellaiseen alistua? Kesälläkin ovat rannalla stringeissä.Ihan kamalaa.

Äänestä
  • tällä palstalla? :-o

    Alahan mennä ennen kuin äitisi näkee missä surfailet. Soo soo.

    Äänestä

Onko pissan juominen vaarallista?Naisystäväni haluaa pissata suuhuni ja on tehnytkin sen.Hän haluaisi myös, että nielisin hänen pissinsä.Voikohan pissasta tulla jotain pöpöjä jotka aiheuttavat vaikka mahakipua tai jotain muuta.En ole uskaltanut niellä koska pelkään sairastuvani, muuten kyllä voisin.

Äänestä
  • Aamupissaa ei kannata juoda, muuten kyllä.

    Äänestä

  • Terveen ihmisen virtsa on täysin juotavaa ja puhdasta. Mitä värittömämpää sen vähemmän siinä on virtsa-aineita.

    Avaruuslennoilla virtsa kierrätetään, tosin puhdistulaitteiden läpi jotka neutralisoivat maun yms. Mutta virtsan juominen ei oikeasti ole vaarallaista.

    Uloste sen sijaan on 80% elävää bakteerimassaa ja sitä ei suuhun sovi laittaa.

    Äänestä

  • iski kauhea hinku saada vaimo kusemaan suuhuni. Ystävällisesti tarjoutui hän toteuttamaan fantasiani ja virtsasi suuhuni ja koska sängyssä oltiin, niin minä nielin. Ei tullut paha olo, enkä sairastunut ja vaimo sai palkaksi kullia. Kokemus oli miellyttävä, mutta uutta mielitekoa asiaa kohtaan ei ole tullut.
    Niin ja niistä bakteereista vielä: virtsa on steriiliä ja sitä käytettiin joskus muinoin sterilointiin. Se sisältää kuitenkin munuaisten verestä suodattamia kuona-aineita, kuten ureaa. Urea on haitallista, joten voisin kuvitella, ettei pissaa kannata juoda litratolkulla.

    Äänestä

...vielä nielenkin pissasi, joudunko nuolemaan pyllyreikääsi myös?

saattaa olla että työnnät vielä kätesikin pyllyyni...

[email protected]

Äänestä

Kirjoita ihmeessä [email protected], oon toteuttanu muutamankin kerran ja nautin todella paljon, oon 29v mies btw ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehen päälle.. kirjoitti:

Se olisi kiva kokea, esimerkiksi kesällä ulkona..
Löytyiskö alistuvaa miestä?
[email protected]
Olen siis tummatukkainen Milla,
nuori opiskelijaneito.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu