http://www.clixocash.com/?euro999
Clixo aloitti jo vuonna 2002 ja on levittäytynyt kaikille mantereille erinomaisen ei-uhkapelejä tarjoavan ohjelmistonsa myötä (monenlaisia pelejä, sekä sijoittamisen mahdollisuuksia, viimeisimpänä uutuutena ainutlaatuinen valuuttasijoittaminen).
Ensimmäiset Clixon unit'eiksi kutsutut virtuaaliosakkeet myytiin arvoon 10 eurosenttiä. Tänä päivänä arvo on yli 8000 kertainen ja nousu jatkuu.
Clixo aloitti jo vuonna 2002 ja on levittäytynyt kaikille mantereille erinomaisen ei-uhkapelejä tarjoavan ohjelmistonsa myötä (monenlaisia pelejä, sekä sijoittamisen mahdollisuuksia, viimeisimpänä uutuutena ainutlaatuinen valuuttasijoittaminen).
Ensimmäiset Clixon unit'eiksi kutsutut virtuaaliosakkeet myytiin arvoon 10 eurosenttiä. Tänä päivänä arvo on yli 8000 kertainen ja nousu jatkuu.
Vastaukset 6
Vanhimmat
MUTTA, koska tulee SPLITTI?
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHHEEHEHHHEHEEEE!!!!!
Clixon splitti tapahtui jo kerran kun unitin arvo nousi tuosta alun 10sentistä 5 euroon. Yhdellä unitilla sai 10 50sentin arvoista unittia ja nyt ne ovat 72 senttiä kappale.
Jatka nauramista jos et ymmärrä ja koet olevasi voittaja
Jaahas,
Verkostovirtuaalimiljonääri Pekkanethan se siellä. Kiva että olet taas onnistunut käärimään itsellesi riippumattomuuden. Skybiz ja WGI ei tainnut onnistua.
Meinasi ihan unohtua easysms vai mikä se nyt oli? Se kaiken mullistava sms palvelu jossa oli tulossa vaikka mitä palveluita jotka muuttavat totaalisesti viestintäbusineksen.
Pitääpä kaivella arkistoista se pekan kirjoitta viesti jossa hän uhoaa "Writer" nimimerkille tulevista palveluista sekä muustakin mullistavasta.
Clixo toimii just niin kauan kun sinne suolletaan rahaa. "Unittien" arvonnousu on vain nollasummapeliä. arvo nousee just niin kauan kun uusia maksajia löytyy järjestelmään.
On se muuten kumma että MAAILMAN PARHAAT sijoitusnerot on tuolla verkostomarkkinointihommien takana. Businessgurut jotka pystyvät tekemään useiden prosenttien viikkovoittoja ovat haluttua porukkaa. Tosin vain siinä tapauksessa että voitot tulee sijoittamalla eikä kaikenlaisten nettiviritysten kautta.
Väitän, että arvonnousun takeena on vain jatkuva ja kasvava uusien "sijoittajien" löytyminen. Ainutlaatuinen valuuttasijoittaminenpa kuullostaa mielenkiintoiselta. Mikä siinä on niiin ainutlaatuista? Ensimmäiset WGI:n virtuaaliosakkeet myytiin nimelliseen hintaan ja hinta nousi, mutta sitten kateellinen oikeusjärjestelmä keskeytti pelin. Etkö ihan oikeasti löydä tai viitsi tehdä mitään järkevää ja tuottavaa bisnestä näiden viruaaliosakekusetusten sijasta? Maailma olisi mahdollisuuksia täynnä, mutta ei, täytyy yrittää ilmaiseksi vängätä itselleen rahaa tyhjästä.
Mistä joka ainut kauppa tekee tuloksensa? Siitä ja vain siitä, että se saa lisää asiakkaita, tai sen vanhat asiakkaat ostavat lisää tuotteita.
On pojilla painunut syvään nuo samat älyttömät hokemat. Luonnollisesti tyhjään painuu helposti ja syvälle.
Miten tuo pääpiirteissään eroaa WGI:stä?