Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hienoa

että sheriffin tulon myötä häiriköinti palstalla on vähentynyt huomattavasti. Nyt voimme keskustella asiallisesti peppuseksistä.
23917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo, täällähän on jo ihan mukavia peppuseksi juttuja näkynyt.
Kyllä ylläpito poistaa kaikki turhat viestit, jotka kuuluvat tuonne fetissi palstalle.
Ja voisivat oikeasti laittaa kirjoitus eston tälle yhdelle ripulipaskalle.

Äänestä

Pelkäätkö että anuksesi ei ole tarpeeksi neitseellinen, vai mikä maksaa!?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Never.to.anus kirjoitti:

että sheriffin tulon myötä häiriköinti palstalla on vähentynyt huomattavasti. Nyt voimme keskustella asiallisesti peppuseksistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu