Se on kyllä sillai että koolla on väliä paljon! Sellaset puheet, "että koolla ei ole väliä", on P****puhetta. Ite on tullut koettua jos jonkinlaisia vehkeitä ja on juteltu naisten kanssa SIITÄ. Naisen värkki on noin 10cm syvä ja kykenevä kiihotuksen myötä venymään edelleen, mutta ei se siitä PIENENE. ELi Pieni munaset miehet eivät yksin kertaisesti ylety sen vehkeensä kanssa aiheuttamaan riittävää mielihyvää naiselle. Mutta kuka nainen sen nyt miehelle menisi sanomaan, ei hän ota siitä kuin nokkiinsa ja loukkaantuu.
Kun kehiin astuu niin sanotusti "normaali mittainen" tai isompi kalu, niin jo alkaa naisella alapäässä kihelmöidä ja nautinto on mitä parhain.
Kolikolla kuitenkin kääntöpuolensa: liian iso taas ei aiheuta kuin harmaita hiuksia, vartta jää näkyviin, ei mahdu sisälle ja aiheuttaa kiputiloja joista emätin voi puhjeta.
Ottaa tästä nyt sitten selvää.
Kyllä näin on.
Kun kehiin astuu niin sanotusti "normaali mittainen" tai isompi kalu, niin jo alkaa naisella alapäässä kihelmöidä ja nautinto on mitä parhain.
Kolikolla kuitenkin kääntöpuolensa: liian iso taas ei aiheuta kuin harmaita hiuksia, vartta jää näkyviin, ei mahdu sisälle ja aiheuttaa kiputiloja joista emätin voi puhjeta.
Ottaa tästä nyt sitten selvää.
Kyllä näin on.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä näin on. Sellainen 17-23cm penis on varmasti ihanne monelle naiselle. Liian iso taas on liian iso. Mutta kyllä varmasti pieni 14cm penis voi olla hyvä sellaiselle naiselle , jolle seksi ei merkkaa niin paljoa...
Kuule seksi merkkaa jokaiselle naiselle todella paljon. Ei ne vaan kehtaa sanoa teille pieni munaisille tosiasioita. Valehtelevat siis teille jottei pikku munan omistajille tulisi pahamieli.
sääli sinänsä koska suomessa ei oo paljoa noita 17-23 pitusia
Tuossa on vain sellainen ihmeellinen juttu, että suurin osa
naisen vaginan tuntoaistista on muutamien senttien sisällä
suuaukosta, eikä siis missään pohjalla. Täytyy siis olla
melkoisen lyhyt vehje, jos ei muka ylety aiheuttamaan mielihyvää.
Ehkä sinulla on sitten jotenkin epämuodostunut pillu, jos sinun
tuntoaistisi sijaitsee pohjassa.
Jos olet mies,niin olet tekstistä päätellen pienimunainen,tai kokematon.
Jos olet nainen,niin et ole koskaan saanut kunnollisen kokoista,tai olet kokematon.
Totta pitää paikkansa että siinä emättimen suulla on tuntoherkkää aluetta ja ei siihen sen ihmeellisempää penistä tarvita että siihen osuu.
Asian ydin onkin se, että pieni kokoinen penis tuntuu kuin "tulppaa" lykkäisi reikään ja se hierova tunne on kovin lyhyt aikainen.
Kun taas on sitä pituutta ainakin se 14cm ja enemmän, niin ei sitä sanoin osaa kuvailla miten hienolta sellainen pitkäaikainen (peniksen liukuessa sisään ja ulos) hierova liike siinä tuntoherkällä alueella on.
Tämän tietää jokainen nainen...
ettei naisella ole tuntoa koko vaginan mitalla. Moni nainenkaan ei vain tiedä ennenkuin kokee asian. Onneksi minä olen saanut kokea naisella. Ero on kuulemma orgasmin täyteläisyydellä.