vaihdoin tulpat

Hain varaosakaupasta Densot ja ruuvasin paikalleen.
Ihmetytti, kun autossa täys huoltokirja. Tulppina oli isketty NGK:t (halvat?). Lämpöarvokin taisi olla väärä.
Etua:"lentokone" muuttu "ohjukseksi".
Varmaan pieni pensankulutuskin vielä pieneni.
3768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

alkuperäisasennus tulppia muistaakseni...denso hiukan halvempi.. ;)

Äänestä

sitten secunda tulpat ja kuvittelet koslan muuttuneen ohjukseksi,no mikäs siinä, hyvä niin

Äänestä
  • NGK on rihkamahintanen varaosakaupassa. Joskus laajalämpöarvonen NGK oli hyvä. Nyt tulppa puolajärjestelmässä toinen juttu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan itse kirjoitti:

Hain varaosakaupasta Densot ja ruuvasin paikalleen.
Ihmetytti, kun autossa täys huoltokirja. Tulppina oli isketty NGK:t (halvat?). Lämpöarvokin taisi olla väärä.
Etua:"lentokone" muuttu "ohjukseksi".
Varmaan pieni pensankulutuskin vielä pieneni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu