Onnea Oulu ja Kärpät

Tuuheat onnittelut Kärpille. Ehdottomasti paras joukkue voitti.

t. Onnittelija Turusta
4359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onnea!!!

Äänestä
  • Suomen suurimman fanijoukon (600 000) omaava koko pohjoisen Suomen (ja Suomen) ylpeys oli kertakaikkiaan uskomaton. Ja jopa oli selostajien asenteetkin muuttuneet. Pohjoistuuli opetti !
    Fani Lapin keväthangilta

    Äänestä

  • lapin kärppäfani kirjoitti:

    Suomen suurimman fanijoukon (600 000) omaava koko pohjoisen Suomen (ja Suomen) ylpeys oli kertakaikkiaan uskomaton. Ja jopa oli selostajien asenteetkin muuttuneet. Pohjoistuuli opetti !
    Fani Lapin keväthangilta

    Kun saitte hakattua näkövammaisen ja puolustuskyvyttömän Jokeri-fanin. Hieno fanikulttuuri teillä!!! =(

    Äänestä

  • Suuttunut kirjoitti:

    Kun saitte hakattua näkövammaisen ja puolustuskyvyttömän Jokeri-fanin. Hieno fanikulttuuri teillä!!! =(

    puolesta,perättömäksi osottautuvan jutun vuoksi.Mutta niin täällä kuin siel oulussakin näihin faneihin mahtuu kaikenlaisia. ONNEA MESTARI KÄRPÄT.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TPS fani Turusta kirjoitti:

Tuuheat onnittelut Kärpille. Ehdottomasti paras joukkue voitti.

t. Onnittelija Turusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu