Löysin Apua

Itselläni on ollu melko paha akne taini-iästä asti ja en juurikaan uskonut että ongelma koskaan pahemmin helpottaisi ja siksi olin melko yllättynyt kun löysin oikeasti toimivaa apua täältä http://www.straightmansweb.com/19 Nyt tilanteeni on huomattavasti parempi ja toivoa on:))
3744
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mainostele! Tulee Erkki vetäsee nokkaan! Murr!

Äänestä

Onko toi jotain sisäisesti käytettävää? paljon maksaa? Voiko tilata vaan soittamalla tonne?

Kauan oot käyttäny tota?
Oliko sulla tosi vaikee akne ja minkälainen ihon kuntosi on nyt?

Joo, sori ku kyselen mut itellä tätä ongelmaa jo lähemmäs kymmenen vuotta ollu, joskus vähän parempi vaihe ollu ja sit taas naaman räjähtäny. Oon kokeillu antibiootit, Roat, e-pillerit yms. voiteet ja muut mahdolliset. Eli ois kiva tietää auttaako oikeesti:D

Äänestä
  • idioottia.


    Kiitos! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Markku-24- kirjoitti:

Itselläni on ollu melko paha akne taini-iästä asti ja en juurikaan uskonut että ongelma koskaan pahemmin helpottaisi ja siksi olin melko yllättynyt kun löysin oikeasti toimivaa apua täältä http://www.straightmansweb.com/19 Nyt tilanteeni on huomattavasti parempi ja toivoa on:))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu