Miten muuten alemmuudentuntoiset, tähän jämähtäneet älykääpiöt voisivat muuten kohottaa miinusmerkkistä egoaan?
Toiseksi: se on tarpeellista myös seksin vuoksi. Oikeastaan ensisijaisesti.
Toiseksi: se on tarpeellista myös seksin vuoksi. Oikeastaan ensisijaisesti.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sinulle pitkän paskan.
Toiseksi: Et ymmärrä seksistä mitään.
Keski-ikäisillä herroilla on isot tulot ja ylimääräistä rahaa. Nuorilla naisilla on pienet tulot ja ainainen rahapula.
Prostituution avulla kaikki saavat mitä haluavat, eikä ole virkamieskoneistoa vetämässä siivua välistä!
mutta ne on muuten niin vastenmielisiä, että kukaan normaalilla älyllä ei ala niiden patjaksi. Hyi helvetti.
Sen kun vaan valkkaa sponsoriksi sellaisia keski-ikäisiä herrasmiehiä, joilla on sporttinen elämäntyyli ja kivat jutut, niin se että seksistä heidän kanssaan saa rahaa, on pelkkää bonusta!
on pelkästään niljakkaat ja imelät jutut! Sprottinen elämän tyyli? Hhahhahahah! Huorissa ramppaavien keski-ikäisten ukkojen "sporttinen elämäntyyli" näkyy isona mahana, turvonneena naamana, löysänä perseenä, ja paskalle haiseva hengityksenä!Jos niissä olisi sporttia , ei niiden tarvitsi huorille kiiman ollessa huipussaan söpöttää imeliä juttujaan. Hyi helvetti. Normaalinaisella tulisi oksennus. Mutta huora onkin tuhansien äijien spermatynnyri, roskakori johon kiimaiset äijät käy heittämässä mällinsä. YÄK.
Maksan mielelläni seksistä, palvelua on vain liian vaikea saada.
Ihmiset ovat erilaisia uskokaa pois, vaikka suomessa perhe onkin kunniassa.
Itse en halua seurustella enkä halua perhettä.
En yksinkertaisesti kaipaa seuraa enkä halua kuluttaa aikaa sosiaaliseen kanssakäymiseen. Varsinkaan kun olen seurannut kavereideni suhteita jotka ovat täynnä "teennäistä draamaa" ja keksittyjä ongelmia.
Olen täysin tyytyväinen maksulliseen panoon.
ovat tarkoitettukin, mutta ei niljakkaille imelille vanhoille ukkomiesäijille.