Ok..
Olen itsekäskeinen,itsepäinen ja itserakas(ulospäin näyttään välittömältä,ylisosiaaliselta,lojaalilta ja
kiltiltä)
Olen tulinen ja voimakas rakstaja(niin kauvan kun osaat olla melenkiintoinen ja vastustaa valloitamis yrityksiäni,älä koskaan antaudu täysillän minuun,se tietä loppuasi kun metsestämis haluni jää tyydyttämättä)
En kestää kritiikkiä(älä arvostele minua koskaan,jos sinulla ei ole tosi vahvoja,pitäviä peruteita ja todisteita.Jos,yksinkertaisin perusteisin minun hyökkät niin,se on täydellinen loppusi..syön sinut elävältä.
Onko jotain vastaan? uskallapas kertoaGRRRRRR
Olen leijona ja olen näin...
8
1751
Vastaukset
- kissoille allerginen
En minä ainakaan jaksa olla antautumatta jos siltä tuntuu vaan toimin just siten kun parhaalta tuntuu.
Haluatko metsästää ikäsi? Meneehän se elämä siinäkin mut paljon ei jää käteen.- Kallionlisu
Mitä sellaisella elämällä tekisi,kun kaikki on vakintunutta ja oma muijakin on itsestän selvä.Kiitos mutta mulle ei kelpa sellainen.
Mielelläni metsestään niin pitkälle kuin villit vaistoni toimivat ja vereni kiehu halusta saada jonkun hamppaileni vielä kerran.GRRRRR:) - kissoille allerginen
Kallionlisu kirjoitti:
Mitä sellaisella elämällä tekisi,kun kaikki on vakintunutta ja oma muijakin on itsestän selvä.Kiitos mutta mulle ei kelpa sellainen.
Mielelläni metsestään niin pitkälle kuin villit vaistoni toimivat ja vereni kiehu halusta saada jonkun hamppaileni vielä kerran.GRRRRR:)Ensin metsästätte mutta vain PIMEÄSSÄ, raatelette ja pureksitte saaliin ja kun se vihdoin antautuisi SINULLE niin teräväkyntisillä käpälällä huiskaatte kylmästi nurkkaan.
- Kallionkisu
kissoille allerginen kirjoitti:
Ensin metsästätte mutta vain PIMEÄSSÄ, raatelette ja pureksitte saaliin ja kun se vihdoin antautuisi SINULLE niin teräväkyntisillä käpälällä huiskaatte kylmästi nurkkaan.
Näin se on.Jokainen palvele oman olemuksensa tarkoitusta.
Kun leijona on haavoittanut sinut,rt hän siihen kuole kummiskin, vaan vahvistut ja viisastut.
Monet mun puremani otukset ovat nyt onnellisesti ja onnistuneisesti omassa laumassa..
Anna vain leijonan puura,niin sinäkin paranet.
- lionet60
Oletko yrittänyt kesyttää leijonaa? Siinä vasta mielenkiintoinen yhtälö. Siinä tunteet roiskuu kun yhteen otettaan rajusti rakastaen.
Melkein kaiken kokenut Leijona.- Kallionkisu
Kerran vain.olin nuori silloin 20v,vain viikon kestevä romanssi.en muistaa enää miten oli,meno oli kyllä aika villi.
- Nimetön
Minä olen Leijona Illat olen Veijona?? HOMP:!!
- Kallionkisu
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 205054
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r22841Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1361290- 1001268
Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121210- 931084
Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon
Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike17883viekää miehet naiset kunnon treffeille
Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.168835En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.61763- 35732