Peilinvika jos

Sossut eivät löytäneet vikaa kriisipalaverissa itsestään...:)))
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

täytyy olla kansalaisissa, äänestettiin varmaan väärin.

Äänestä

Kyllä nyt on niin, että kansa pitää vaihtaa, kun eivät ymmärrä hyvän (Heinis ja Feldt-Ranta)tavaran tai aatteen päälle. Kansa on tyhmä ja sossut fiksuja? MOT.

Entäs, jos tarjottava tuote onkin heikkolaatuinen, vanhanaikainen ja kaikin puolin rispaantunut kovassa käytössä. Kuka kertoisi demareille, että eletään vuotta 2007 ja kohta 2010 -lukua. Heidän valtansa on ja tulee olemaan mennyttä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naama väärä kirjoitti:

Sossut eivät löytäneet vikaa kriisipalaverissa itsestään...:)))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu